23 kwietnia 2024

Wojewódzki Kalendarz SZS

Lubelski Szkolny Związek Sportowy na swojej stronie internetowej opublikował Kalendarz Imprez Sportowych na rok szkolny 2011/2012. Pełne regulaminy poszczególnych zawodów i międzyszkolnego współzawodnictwa oraz inne informacje na tejże stronie. Polecam!

b>Igrzyska – Szkoły Podstawowe

1-2. Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł. 14.10.11. Adamów
3-4. Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł. 20.10.11. Tomaszów L.
5-8. Tenis stołowy indywidualny dz. i chł. 2 kat. wiekowe 15.11.11. Kocudza
9-10. Badminton dz. i chł 22.11.11. Zamość
11-14. Pływanie – sztafety i indywid. dz. i chł. 05.12.11. Zamość
15. Szachy drużynowe 15.12.11. Tomaszów Lub.
16-19. Tenis stołowy drużynowy dz. i chł. 2 kat. wiekowe 21.02.12. Kocudza
20-21. Mini siatkówka „3” i „4” dz. 17.04.14. Biała Podl.
22-23. Mini siatkówka „3” i „4” chł. 18.04.12. Biała Podl.
24. Mini koszykówka dz. 25.04.12.Chełm
25. Mini koszykówka chł. 26.04.12. Biała Podl.
26. Mini piłka ręczna dziewcząt 09.05.12. Kraśnik
27. Mini piłka ręczna chłopców 10.05.12. Łuków
28-29. Czwórbój dz. i chł. 22.05.12. Rejowiec Fabr.
30. Mini piłka nożna dziewcząt 23.05.12. Niedźwiada
31. Mini piłka nożna chłopców 29.05.12. Kraśnik

W ubiegłym roku największe sukcesy wojewódzkie osiągnęli:

3. SP 3 Hrubieszów – mini koszykówka chłopców
3. SP 3 Hrubieszów – sztafeta szwedzka dziewcząt

Gimnazjady – Gimnazja

1-2. Indywidualne biegi przeł. 14.10.11 Adamów
3-4. Sztafetowe biegi przełajowe 20.10.11. Tomaszów Lub.
5-6. Tenis stołowy indywidualny dz. i chł. 16.11.11. Kocudza
7-8. Badminton dz. i chł 23.11.11. Zamość
9-12. Pływanie – sztafety i indywid. dz. i chł.07.12.11. Zamość
13. Szachy drużynowe 20.12.11. Tomaszów Lub.
14. Piłka nożna halowa chłopców 16.02.12. Biłgoraj
15-16. Tenis stołowy drużynowy dz. i chł. 22.02.12. Szczebrzeszyn
17. Koszykówka dz. 20.03.12. Lublin
18. Koszykówka chł. 21.03.12. Lublin
19. Piłka siatkowa dz. 28.03.12. Biała Podl.
20. Piłka siatkowa chł. 29.03.12. Kraśnik
21. Piłka ręczna dziewcząt 19.04.12. Łuków
22. Piłka ręczna chłopców 24.04.12. Łuków
23. Sztafety 4×100 i szwedzka dziew. i chł. 15.05.12 Zamość
24. Piłka nożna dziewcząt 16.05.12. Łęczna
25. Piłka nożna chłopców 17.05.12. Łęczna
26-27. Liga LA dz. i chł. 30.05.12. Lublin
28-29. Indyw. zawody LA dz. i chł. 05.06.12. Zamość
30. Dwubój Nowoczesny 14.06.12. Kraśnik

W ubiegłym roku największe sukcesy wojewódzkie osiągnęli:

2. G.2 Hrubieszów/Jakub Mielniczuk 300 m – 38,51, indywidualne mistrzostwa w la

Licealiady – szkoły ponad gimnazjalne

1-2. Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł. 14.10.11. Adamów
3-4. Liga LA dz. i chł. 12.10.11. Zamość
5-6. Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł. 20.10.11. Tomaszów Lub.
7-8. Tenis stołowy indyw. dz. i chł. 17.11.11. Kocudza
9-12. Pływanie – sztafety i indywid. dz. i chł. 14.12.11. Zamość
13-14. Tenis stołowy drużynowy dz. i chł. 23.02.12. Zamość
15. Piłka nożna halowa chł. 28.02.12. Chełm
16. Piłka siatkowa dz. 01.03.12. Biłgoraj
17. Piłka siatkowa chł. 06.03.12. Biłgoraj
18. Piłka ręczna dziewcząt 07.03.12. Łuków
19. Piłka ręczna chłopców 08.03.12. Puławy
20. Koszykówka dz. 13.03.12. Krasnystaw
21. Koszykówka chł. 15.03.12. Biała Podl.
22. Sztafeta 4×100 i szwedzka dziew. i chłop. 15.05.12. Zamość

W ubiegłym roku największe sukcesy wojewódzkie osiągnęli:

1. ZS 3 Hrubieszów – liga la chłopcy
1. ZS 2 Hrubieszów – sztafeta szwedzka dziewcząt
3. ZS 3 Hrubieszów – biegi przełajowe chłopcy
3. ZS 3 Hrubieszów/ Paweł Szostak – biegi przełajowe

***

Opracował – mak