Komunikat z Gimnazjady 30.01.2007 r.

Oto komunikat z Halowych Mistrzostw Powiatu Gimnazjady w lekkiej atletyce z dnia 30 stycznia 2007 r.

Reklamy

Komunikat otrzymaliśmy od trenerów LA.

KOMUNIKAT
HALOWE MISZTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJATLETYCE
HRUBIESZÓW 30.01.2007 r.

GIMNAZJA

45m ppł GIMNAZJA (DZIEWCZĘTA) SNC
Lp Nazwisko i imię Ur. Szkoła Wynik M -ce Pk.
1. Aleksandra Szczęk 92 G 3 Hrubieszów 8,29 12
2. Paula Niedobit 93 G 2 Hrubieszów 9,63 9
3. Ada Staroń 91 G Werbkowice 10,42 7
4. Agnieszka Łatka 91 G 2 Hrubieszów 10,64 5
5. Aleksandra Kusiak G ZS 2 Hrubieszów 13,33 4

45m GIMNAZJA (DZIEWCZĘTA) eliminacje
1. Magda Doroszczuk 93 G 2 Hrubieszów 7,04
2. Aleksandra Kasprowicz 92 G 3 Hrubieszów 7,42
3. Paulina Lenard G 2 Hrubieszów 7,45
4. Karolina Martyniuk G ZS 2 Hrubieszów 7,57
5. Agata Bondyra 91 G Werbkowice 7,63 4
6. Karolina Kasprowicz 93 G ZS 2 Hrubieszów 7,86 3
7. Katarzyna Niemczuk 92 G Werbkowice 8,59 2
8. Marta Kliszcz 91 G ZS Turkowice 8,76 1
9. Adriana Boczkowska G ZS Turkowice 9,35

45m ppł GIMNAZJA (CHŁOPCY) SNC
1. Krystian Letnianczyn 91 G Werbkowice 8,29 12
2. Dawid Fulara G 2 Hrubieszów 8,50 9
3. Andrzej Czarnecki G 2 Hrubieszów 8,81 7

45m GIMNAZJA (CHŁOPCY) -eliminacje
1 Paweł Guzina G 3 Hrubieszów 6,23
2 Bartłomiej Jaszczyszyn G 3 Hrubieszów 6,28
3 Bartłomiej Zając G ZS 2 Hrubieszów 6,60
4 Adam Ciesielczuk G 2 Hrubieszów 6,75
5-6 Albert Szulakiewicz 92 G Werbkowice 6,89 3,5
5-6 Krzysztof Olszak G ZS 2 Hrubieszów 6,89 3,5
7 Krystian Winogrodzki G 2 Hrubieszów 6,95 2
8 Marek Guluk G ZS 2 Hrubieszów 7,20 1

45m GIMNAZJA (DZIEWCZĘTA) FINAŁ
1 Aleksandra Kasprowicz 92 G 3 Hrubieszów 7,13 12
2 Karolina Martyniuk G ZS Hrubieszów 7,15 9
3 Magda Doroszczuk 93 G 2 Hrubieszów 7,22 7
4 Paulina Lenard 93 G 2 Hrubieszów 7,28 5

45m GIMNAZJA (CHŁOPCY) FINAŁ
1 Paweł Guzina 92 G 3 Hrubieszów 6,23 12
2 Bartłomiej Jaszczyszyn G 3 Hrubieszów 6,28 9
3 Bartłomiej Zając G 2 Hrubieszów 6,70 7
4 Adam Ciesielczuk G 2 Hrubieszów 6,75 5

5 okrążeń GIMNAZJA (DZIEWCZĘTA)
1 Anna Łatka 92 G 2 Hrubieszów 1,36,81 12
2 Joanna Wala 91 G Werbkowice 1,40,65 9
3 Karolina Drewnik 92 G ZS 2 Hrubieszów 1,41,43 7
4 Maja Hojda 93 G 2 Hrubieszów 1,44,51 5
5 Paulina Bojarczuk 92 G ZS 2 Hrubieszów 1,44,99 4
6 Katarzyna Kulik 93 G Werbkowice 1,47,74 3
7 Anna Kapica G 3 Hrubieszów 1,52,46 2
8 Karolina Bartyga 92 G ZS Turkowice 1,57,35 1
9 Astera Kwietniewska 92 G ZS Turkowice 2,02,33

5- okrążeń GIMNAZJA (CHŁOPCY) – SNC
1 Mateusz Bieńkowski 93 G ZS Turkowice 1,26,40 12
2 Bartłomiej Skrzyński G 3 Hrubieszów 1,26,42 9
3 Paweł Mazurek G 3 Hrubieszów 1,28,18 7
4 Paweł Sidorowicz 93 G 2 Hrubieszów 1,29,51 5
5 Bartłomiej Musielak G 2 Hrubieszów 1,32,68 4
6 Grzegorz Irek 92 G 2 Hrubieszów 1,34,01 pk
7 Damian Małyszek 92 G ZS Turkowice 1,37,43 3
8 Maciej Bobczuk G ZS 2 Hrubieszów 1,38,40 2
9 Daniel Błazik 92 G Werbkowice 1,43,29 1
10 Dariusz Mazurek 92 G Werbkowice 1,44,33

4x okrążenie (szt.) GIMNAZJA (DZIEWCZĘTA) – SNC

1
Aleksandra Szczęk 92 G 3 Hrubieszów 1,04,45 12
Aleksandra Kasprowicz 92
Magda Ciesielczuk 92
Iga Płonkowska

2
Magda Doroszczuk 93 G 2 Hrubieszów 1,05,62 9
Paulina Lenard 93
Anna Łatka 93
Matuszak

3
Katarzyna Kulik 93 G Werbkowice 1,10,65 7
Joanna Wala 91
Agata Bondyra 91
Marta Goch

4 Paulina Banaszek 93 G ZS 2 Hrubieszów 1,11,85 5
Karolina Drewnik 92
Karolina Kasprowicz 93
Anna Chmarzyńska

5
Wioletta Mic 93 G Turkowice 1,17,74 4
Karolina Barrtyka 92
Patrycja Piluś 93
Marta Kliszcz 91

Pchnięcie piłką lekarską GIMNAZJA (Chłopcy)
1 Mateusz Tadla G ZS 2 Hrubieszów 10,65 12
2 Mateusz Lachowski 91 G Werbkowice 10,50 9
3 Łukasz Wilczek 91 G 3 Hrubieszów 10,50 7
4 Igor Kłodziński 91 G 3 Hrubieszów 10,20 5
5 Szymon Nowak 92 G Werbkowice 10,00 4
6 Andrzej Baran 91 G 2 Hrubieszów 9,70 3
7 Bartłomiej Onyszczuk 91 G 2 Hrubieszów 9,65 2
8 Wojciech Saj 92 G ZS Turkowice 9,45 1
9 Wojciech Sidorowicz 92 G ZS Turkowice 8,45

Pchnięcie piłką lekarską GIMNAZJA DZIEWCZĘTA)
1 Ewelina Nowak G 3 Hrubieszów 9,55 12
2 Justyna Korniak G 2 Hrubieszów 9,00 9
3 Barbara Brzozowska 91 G 2 Hrubieszów 8,90 7
4 Edyta Brzoza 91 G ZS 2 Hrubieszów 8,70 5
5 Małgorzata Międlarz 92 G ZS 2 Hrubieszów 8,55 4
6 Justyna Drożdżak 91 G Werbkowice 9,50 3
7 Natalia Kaczoruk 93 G ZS Turkowice 7,70 2
8-9 Marlena Tujaka 92 G ZS Turkowice 7,30 0,5
8-9 Joanna Pomazanka 92 G 3 Hrubieszów 7,30 0,5

Skok wzwyż GIMNAZJA (DZIEWCZĘTA)
1 Paulina Banaszek 93 G ZS 2 Hrubieszów 135 12
2 Marta Goch G ZS Turkowice 130 9
3 Monika Pachla G 2 Hrubieszów 125 7
4-6 Patrycja Gołębiowska G 3 Hrubieszów 110 4
4-6 Iga Płonkowska G 3 Hrubieszów 110 4
4-6 Aldona Boniewska G 2 Hrubieszów 110 4

Skok wzwyż GIMNAZA (CHŁOPCY)
1 Kacper Dudek G 3 Hrubieszów 160 12
2 Jakub Kasprowicz G ZS 2 Hrubieszów 155 9
3 Cezary Nazar 91 G Werbkowice 145 7
4 Paweł Sas 91 G 2 Hrubieszów 145 5
5 Rafał Ciesielczuk 91 G Werbkowice 145 4
6-7 Mateusz Wysocki G 3 Hrubieszów 140 2,5
6-7 Wojciech Konsowicz 91 G 2 Hrubieszów 140 2,5
8 Szymon Stroczyński 92 G ZS Turkowice 130 1

4x okrążenie (sztafety) GIMNAZJA (CHŁOPCY)
1
Temporowicz G 3 Hrubieszów 57,93 12
Guzina
Jaszczyszyn
Lebiedowicz

2
Czarnecki G 2 Hrubieszów 1,03,34 9
Winogrodzki
Sas

3
Albert Szulakiewicz G Werbkowice 1,03,83 7
Rafał Ciesielczul
Krystian Letnianczyn
Szymon Nowak

4 Mateusz Bieńkowski G ZS Turkowicze 1,04,31 5
Jarochiewicz
Wojciech Saj
Małyszek

5 Marek Guluk G ZS 2 Hrubieszów 1,04,86 4
Bartłomiej Zając
Maciej Bobczuk
Krzysztof Olszak

PUNKTACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
1.G 2 Hrubieszów 139,5 pkt
2.G 3 Hrubieszów 134 pkt
3.G ZS 2 Hrubieszów 83,5 pkt
4.G Werbkowice 82,5 pkt
5.G ZS Turkowice 41,5 pkt

zobacz zdjęcia >>

zobacz zdjęcia >>