24 września 2023

Wygrane mecze ligowe seniorów i juniorów Unii

Juniorzy Unii w pierwszym meczu rundy wiosennej 2015 odnieśli zwycięstwo w meczu o mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych i umocnili się na pozycji lidera. Z trzema punktami wrócili ze Skierbieszowa również seniorzy Unii po wygranym meczu o mistrzostwo Klasy Okręgowej z miejscową Ostoją.

Reklamy


DKS Gaudium Zamość – Unia Hrubieszów 0:1 (0:1) – juniorzy

Unia: Wojewoda: Stepaniuk, Smoła, Wierzbicki , Fal – Warenica, Kraszkiewicz, Kasztelan, Więch (Krawczuk), Oleszczuk  – Jagiełło (Hojda).

Reklamy

Bramka: Mateusz Oleszczuk (30’).


Juniorzy Unii w pierwszym meczu rundy wiosennej 2015 odnieśli zwycięstwo w meczu o mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych i umocnili się na pozycji lidera.

Reklamy

W meczu wyjazdowym pokonali na boisku w Lipsku 1:0 zespół DKS Gaudium Zamość, a zwycięską bramkę dla naszej drużyny zdobył Mateusz Oleszczuk.

Kolejny mecz nasi juniorzy rozegrają u siebie z Wisłą II Puławy w dniu 18 kwietnia o godz. 13.00, z którą na jesieni w Puławach przegraliśmy wysoko 2:6.

Będzie więc okazaja do rewanżu. Oby udana.

 


Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów 0:2 (0:1)

Ostoja: Bratkiewicz – Maziarczyk (70’ Koziej), Kowalski, Grula, Kusik, Pszenniak, Kierepka, Maruchniak, Wajdyk, Kropornicki, Jabłoński.

Unia: Ryć – Szatan, Mossurec, Kondrat, Garbacz (70’ Stepaniuk), Otręba, Borys, Fulara, Kawarski, Olekiusk, Oleszczuk Adrian (88’ Wiak)

Bramki: Fulara (44’–k), Stepaniuk (84’).

Sędziował: Kamil Malec.  

Z trzema punktami wrócili ze Skierbieszowa seniorzy Unii po wygranym 2:0 meczu o mistrzostwo Klasy Okręgowej z miejscową Ostoją.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli Piotr Fulara z rzutu karnego oraz Marcin Stepaniuk.

 

 

źródło: mksuniahrubieszow.pl, mksunia.futbolowo.pl

Na zdjęciu – Marcin Stepaniuk.