Wyjazdowa wygrana Kryształu Werbkowice z Polesiem Kock

10 listopada 2018 r. seniorzy Kryształu Werbkowice wygrali na wyjeździe mecz z Polesiem Kock.

Wynik meczu – 2:1, bramki dla Kryształu Werbkowice strzelili: Stanisław Rybka (30 minuta) i Adrian Wołoch (89 minuta).

Był to ostatni mecz rundy jesiennej, seniorzy MLKS Kryształ Werbkowice uplasowali się na 6 miejscu w tabeli.

Kibice dziękują piłkarzom za fantastyczną grę, za determinację, za każdy rozegrany mecz i za sportowe emocje, jednocześnie gratulują wysokiego miejsca w tabeli.

Na mecz z piłkarzami pojechali Robert Semeniuk (Kiero) i w roli Trenera Menagera Piotr Kot (Vice Prezes MLKS Kryształ Werbkowice).

Za tydzień seniorzy Kryształu rozegrają na wyjeździe mecz z Powiślakiem Końskowola, w ramach 16 kolejki rundy wiosennej. Trzymamy kciuki !