15 czerwca 2024

Wyniki 12. kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej

Mecz Unii z Olimpią Miączyn nie odbył się, Kryształ na wyjeździe gromi Cosmos Józefów 5:1, Huragan przegrywa w Nieledwi z Gromem Różaniec 1:4.

Reklamy

Cosmos Józefów – Kryształ Werbkowice 1:5 (1:2)
Bramki: Karólak (21) – B. Reszczyński (3, 90+1), Rybka (34), Waga (88), D. Reszczyński (90).
Cosmos: Gontarz – P. Mielniczek, Karólak, Kołczon, K. Przybysławski, Późniak, Dołęski, Piechnik (5 Łagożny), Sz. Mielniczek, Baniak (60 M. Mielniczek), Kusztykiewicz.
Kryształ: Suchodolski – Wójtowicz, Maliuk, Śmiałko, Musiał, Hałas (61 Poterucha), Kulik, Rybka (66 Waga), Podgórski, B. Reszczyński, Przeworski (78 D. Reszczyński).
Sędziował: Jarosław Jasina.

Huragan Hrubieszów – Grom Różaniec 1:4 (0:3)
Bramki: Kogut (75) – Ł. Kusiak (28, 88), A. Kusiak (32), Wojtowicz (44).
Huragan: Żygawski (46 Jakubiak) – Gajewski, Kogut, Musiał, Krępla, Cymborski, Lisiczyński (70 Bida), Sekulski, Radziejewski, Kłoda, Bednarek. 
Grom: Parzych – Grelak (70 Komosa), Kwiatkowski, Krzyszkowski, Piętak, Ł. Kusiak, Blicharz, Rak, P. Wróbel (55 Kapuśniak), Wojtowicz (76 Larwa), A. Kusiak (80 K. Wróbel).
Sędziował: Piotr Lipczuk.

Reklamy

Mecz Unia Hrubieszów – Olimpia EB Wojan Miączyn nie odbył się, goście nie wyszli na boisko

Dan-Mar Huczwa Tyszowce – Orkan Bełżec 4:0 (1:0)

Reklamy

Ostoja Skierbieszów – Aleksandria Aleksandrów 4:0 (3:0)

Korona Łaszczów – V-System Sparta Łabunie 0:1 (0:1)

Igros Krasnobród – Sparta Wożuczyn 2:0 (1:0)

Sokół Zwierzyniec – Victoria Łukowa-Chmielek 0:0

 

Tabela:

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki Różn.
1 (1) Grom Różaniec 12  31  45:14  31 
2 (2) Kryształ Werbkowice 12  27  38:16  22 
3 (3) Huczwa Tyszowce 12  25  41:14  27 
4 (5) Sokół Zwierzyniec 12  23  28:18  10 
5 (4) Unia Hrubieszów 11  22  31:15  16 
6 (6) Victoria Łukowa-Chmielek 12  22  30:15  15 
7 (9) Ostoja Skierbieszów 12  19  24:23 
8 (11) V-System Sparta Łabunie 12  18  19:27  -8 
9 (7) Korona Łaszczów 12  18  21:16 
10 (8) Sparta Wożuczyn 12  16  27:27 
11 (10) Cosmos Józefów 12  15  30:33  -3 
12 (12) Olimpia EB Wojan Miączyn 11  14  23:31  -8 
13 (13) Orkan Bełżec 12  10  18:50  -32 
14 (14) Igros Krasnobród 12  10  20:25  -5 
15 (15) Aleksandria Aleksandrów 12  10:41  -31 
16 (16) Huragan Hrubieszów 12  13:53  -40 

 

 

źródło: ZOZPN, dziennikwschodni.pl