Wyniki II Hrubieszowskiej Kolarskiej Czasówki

15 czerwca na 15-kilometrowej trasie Teratyn – Hrubieszów odbyła się II Hrubieszowska Kolarska Czasówka zorganizowana przez Stowarzyszenie Hrubieszów na Rowerach. Na mecie medale i nagrody wręczał zwycięzcom poseł Marek Poznański. W sobotę 21 czerwca zapraszamy na kolejny rajd.

Reklamy

 

Wyniki

 

II HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA -TERATYN – HRUBIESZÓW 15.06.2014r.


Termin: 15 czerwca 2014r.

Trasa: Teratyn – Hrubieszów 

Dystans: 15 km


 

KLASYFIKACJA OPEN

Reklamy

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

Kategoria

1

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

16:54,55

0

2

Kuba Artur

1969

Parczewska Grupa Rowerowa

17:12,41

2

3

Krawczyk Przemysław

1979

Baran Cycling Team

17:15,34

1

4

Sowa Paweł

1992

Zamość

17:17,44

0

5

Krakowiak Łukasz

1989

Hrubieszów na Rowerach

17:38,86

0

6

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

17:41,11

3

7

Surma Marcin

1991

Rzeszów

17:42,06

0

8

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

17:46,18

3

9

Niewczas Michał

1985

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

17:46,99

0

10

Koza Stanisław

1958

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

17:50,42

3

11

Branicki Tomasz

1972

Baran Cycling Team

17:50,71

2

12

Brygoła Sebastian

1984

KK Roztocze

17:53,05

1

13

Pyzikowski Cezary

1954

Lublin

17:55,03

4

14

Owczarek Filip

1979

MAYDAY Lublin

18:05,18

1

15

Broda Bartłomiej

1992

Świdnik

18:17,62

0

16

Mazur Grzegorz

1986

Rowerowy Lublin

18:23,50

0

17

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

18:31,00

1

18

Komornik Marek

1977

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Podborcze

18:38,20

1

19

Mitura Jerzy

1954

LTC Lublin

18:40,78

4

20

Gula Janusz

1953

LTC Lublin

18:50,93

4

21

Figura Jacek

1963

Lublin

19:06,75

3

22

Lewandowski Mirosław

1965

KK Tomaszów Lubelski

19:13,34

2

23

Landman Artur

1962

Hrubieszów

19:16,16

3

24

Matys Jacek

1946

Lublin

19:20,52

4

25

Potręć Stanisław

1958

Lublin

19:41,34

3

26

Romański Zbigniew

1955

Lublin

19:43,18

3

27

Niedźwiecki Mateusz

1996

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Chłopków

20:04,50

J

28

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

20:08,18

4

29

Kulasza Rafał

1996

Zamość

20:09,69

J

30

Hojda Mateusz

1998

Hrubieszów

20:10,65

J

31

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

20:28,34

4

32

Fila Piotr

1985

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Jarocin

20:36,30

0

33

Watras Marek

1958

Hrubieszów

20:38,50

3

34

Paszko Stanisław

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

20:47,63

3

35

Kawęcki Piotr

1966

Wilkołaz

20:48,50

2

36

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

21:07,34

4

37

Krupiński Adam

1954

Zamość

21:19,81

4

38

Mazur Andrzej

1944

Lubartów

21:40,02

4

39

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze

21:42,81

3

40

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

21:42,90

4

41

Kuśmierz Krzysztof

1949

Wilkołaz

21:52,66

4

42

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

22:05,84

1

43

Krzaczek Łukasz

1982

KK Roztocze

22:58,48

1

44

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów

23:42,62

0

 

KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 1995 i młodsi)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Niedźwiecki Mateusz

1996

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Chłopków

20:04,50

2

Kulasza Rafał

1996

Zamość

20:09,69

3

Hojda Mateusz

1998

Hrubieszów

20:10,65

 

KATEGORIA WIEKOWA „0” – 20 – 29 LAT (1985 – 1994)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Tabiszewski Daniel

1985

KK Roztocze

16:54,55

2

Sowa Paweł

1992

Zamość

17:17,44

3

Krakowiak Łukasz

1989

Hrubieszów na Rowerach

17:38,86

4

Surma Marcin

1991

Rzeszów

17:42,06

5

Niewczas Michał

1985

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

17:46,99

6

Broda Bartłomiej

1992

Świdnik

18:17,62

7

Mazur Grzegorz

1986

Rowerowy Lublin

18:23,50

8

Fila Piotr

1985

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Jarocin

20:36,30

9

Giejza Łukasz

1988

Hrubieszów

23:42,62

 

KATEGORIA WIEKOWA „1” – 30 – 39 LAT (1975 – 1984)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Krawczyk Przemysław

1979

Baran Cycling Team

17:15,34

2

Brygoła Sebastian

1984

KK Roztocze

17:53,05

3

Owczarek Filip

1979

MAYDAY Lublin

18:05,18

4

Kuryłowicz Mariusz

1975

KK Roztocze

18:31,00

5

Komornik Marek

1977

BSK Miód Kozacki Biłgoraj Podborcze

18:38,20

6

Stefaniak Wojciech

1976

Hrubieszów

22:05,84

7

Krzaczek Łukasz

1982

KK Roztocze

22:58,48

 

KATEGORIA WIEKOWA „2” – 40 – 49 LAT (1965 – 1974)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Kuba Artur

1969

Parczewska Grupa Rowerowa

17:12,41

2

Branicki Tomasz

1972

Baran Cycling Team

17:50,71

3

Lewandowski Mirosław

1965

KK Tomaszów Lubelski

19:13,34

4

Kawęcki Piotr

1966

Wilkołaz

20:48,50

 

KATEGORIA WIEKOWA „3” – 50 – 59 LAT (1955 – 1964)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Ścierka Ryszard

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

17:41,11

2

Wierzchoń Marek

1961

LTC Lublin

17:46,18

3

Koza Stanisław

1958

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

17:50,42

4

Figura Jacek

1963

Lublin

19:06,75

5

Landman Artur

1962

Hrubieszów

19:16,16

6

Potręć Stanisław

1958

Lublin

19:41,34

7

Romański Zbigniew

1955

Lublin

19:43,18

8

Watras Marek

1958

Hrubieszów

20:38,50

9

Paszko Stanisław

1957

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

20:47,63

10

Zaburko Adam

1955

KK Roztocze

21:42,81

 

KATEGORIA WIEKOWA „4” – 60+ LAT (1954 i starsi)

Miejsce

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejscowość

Czas

1

Pyzikowski Cezary

1954

Lublin

17:55,03

2

Mitura Jerzy

1954

LTC Lublin

18:40,78

3

Gula Janusz

1953

LTC Lublin

18:50,93

4

Matys Jacek

1946

Lublin

19:20,52

5

Dąbrowski Jerzy

1949

Chełm

20:08,18

6

Zderkiewicz Jan

1946

Hrubieszów

20:28,34

7

Słoma Tadeusz

1950

Hrubieszów

21:07,34

8

Krupiński Adam

1954

Zamość

21:19,81

9

Mazur Andrzej

1944

Lubartów

21:40,02

10

Włodarczyk Mirosław

1945

Lewart Lubartów

21:42,90

11

Kuśmierz Krzysztof

1949

Wilkołaz

21:52,66

 


Zdjęcia »

 

Następny rajd:

21 czerwca, sobota

Rajd Przyjaźni

Trasa: Hrubieszów – Sahryń – Lipowiec – Tuczapy – Stara Wieś – Wiszniów – Wereszyn – Mircze – Hrubieszów

Dystans – 75 km

 

Zapraszamy!