18 kwietnia 2024

Wyniki meczów młodzieżowych drużyn Unii Hrubieszów

Przedstawiamy wyniki rywalizacji młodzieżowych drużyn Unii Hrubieszów.

Trampkarze ze zwycięstwem nad liderem

W niedzielne południe 3 kwietnia, w ramach III kolejki wojewódzkiej ligi trampkarzy młodszych zawodnicy Unii Hrubieszów, zmierzyli się w meczu wyjazdowym z liderem – Sygnałem Lublin.

Podopieczni trenera Mariusza Zająca dobrze wiedzieli jak gra Sygnał Lublin i przygotowywali się konkretnie pod ten mecz. Zawodnicy Unii Hrubieszów zagrali średni pressing z agresywnym odbiorem piłki w środkowej strefie boiska, a następnie szukali korytarzy podaniowych do naszych ofensywnych graczy. W pierwszej połowie była wymiana ciosów, natomiast w drugiej przeciwnik się odkrył próbując złapać kontakt i skutecznie przeprowadziliśmy parę kontrataków. Niestety w pierwszej części gry nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Wartym odnotowania jest fakt, że Sygnał Lublin przed tym meczem był liderem I wojewódzkiej ligi trampkarzy młodszych „Grupa B”.

Sygnał Lublin – Unia Hrubieszów 0:5 (0:2)

Skład Unii Hrubieszów: Bartłomiej Gontarz, Kacper Kaniosz, Patryk Bień, Szymon Jasic, Leon Dąbrowski,  Szymon Nalepa, Bartosz Kozar, Alan Duma, Filip Turzyński, Bartosz Turzyński, Bartłomiej Cebula

Ponadto zagrali: Wiktor Dąbrowski, Michał Bednarczuk, Piotr Uszko, Filip Kokoć, Michał Szabat, Wiktor Lecko

Bramki dla Unii: Alan Duma x3, Filip Turzyński, Bartłomiej Cebula

­

Porażka juniorów młodszych na inaugurację sezonu

Na inaugurację I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych „Grupa C”, podopieczni Piotra Stadnickiego ulegli 9 kwietnia dobrze dysponowanej Ładzie Biłgoraj 0:5.

Pierwsza połowa była wyrównana. Zarówno Unia Hrubieszów jak i Łada Biłgoraj nie forsowały tempa. W momencie, gdy wszyscy myśleli, że pierwsza część gry zakończy się bezbramkowym remisem, po zamieszaniu w polu karnym straciliśmy tzw. gola do szatni.

W drugiej połowie Unia Hrubieszów zaczęła grać bardziej ofensywnie, chcąc doprowadzić do remisu. W efekcie czego straciliśmy kolejne dwie bramki. W kolejnych akcjach podopieczni Piotra Stadnickiego mieli kilka okazji na zdobycie gola, jednak szwankowała skuteczność, a Łada Biłgoraj wyprowadziła dwa kolejne ciosy zdobywając dwie bramki. 

Ostatecznie na inaugurację przegraliśmy z dobrze dysponowaną drużyną z Biłgoraja 0:5. Okazję do zdobycia pierwszych punktów zespół juniora młodszego będzie miał już w najbliższą sobotę o godz. 11:00 w Bychawie, gdzie zmierzy się z miejscowym Granitem Bychawa.

Unia Hrubieszów – Łada Biłgoraj 0:5 (0:1)

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Mateusz Filipczuk, Kacper Semeńczuk, Maksymilian Wąsak, Jarosław Bednarczuk, Igor Nowosad, Paweł Lackowski, Bartosz Pawelec, Tomasz Pochylczuk, Mateusz Olszak, Dawid Jarosz

Ponadto zagrali: Gabriel Bryk, Rafał Kowalczuk, Michał Kowalczuk, Antoni Szabat, Mateusz Tyszko

­

(info: Unia Hrubieszów, fot. arch. lubiehrubie.pl)


Zobacz też:

Z historii sportu… (cz. 75)

Z historii sportu… (cz. 75)