Wyniki powiatowych Igrzysk LA

KOMUNIKAT
POWIATOWE IGRZYSKA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
HRUBIESZÓW DN.16.05.2007 r.

Reklamy

br />DZIEWCZĘTA

I. SZKOŁA PODSTAWOWA NR2 HRUBIESZÓW – 1271 pkt.
1.Hojda Anita 297pkt. ( 9,26s 4,30m 38,5m 1:56,41 )
2.Nosko Martyna 279pkt. ( 8,58s 4,30m 23m 2:02,08 )
3.Pukaluk Maja 277pkt. ( 9.16s 4,10m 41.5m 2:07,39 )
4.Maślanka Wioleta 211pkt. ( 9,97s 3,75m 36,5m 2:11,26 )
5.Boniewska Martyna 207pkt. (9,65s 3,65m 29,5m 2:08,36)
Czerwieniec Iza 191pkt (9,68s 3,90m 36,5m 2:31,20 )

II. SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 HRUBIESZÓW – 1010 pkt
1.Ciesielczuk Anita 250pkt ( 8,73s 3.75m 35m 2:14,52 )
2.Kaczmarska Marta 207pkt (9,29s 4,10m 39m 2:44,10)
3.Wiśniewska Katarzyna 196pkt (10,05s 3,80m 32m 2:14,13 )
4.Dalmata Ewa 181pkt (10,08s 3,78m 34m 2:24,17 )
5.Tulej Agnieszka 176pkt ( 9,97s 3,75m 33,5m 2:29,92)
Jakimiec Magda 159pkt (9,86s 3,25m 36,5m 2:36,29)

III. SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 HRUBIESZÓW – 971 pkt
1.Pawlos Wiktoria 233pkt (9,99s 4,02m 38,5m 2:08,55)
2.Wójcicka Dorota 191pkt (10,11s 3,55m 29,5m 2:07,41)
3.Patkowska Aleksandra 189pkt (9,68s 3,85m 21m 2:12,15)
4.Wójcicka Marta 180pkt (10,15s 3,45m 31m 2:12,97 )
5.Łubkowska Diana 178pkt (9,73s 3,38m 34,5m 2:25,57)
Koniec Klaudia 175pkt (9,94s 3,80m 33,5m 2:30,72)

IV. SZKOŁA PODSTAWOWA WERBKOWICE – 836 pkt
1.Woróżbit Paulina 191pkt ( 9,49s 3,64m 21,5m 2:11,30)
2.Kaczoruk Małgorzata 188pkt (10,46s 3,69m 21,5m 2:13.54)
3.Tyrka Paulina 178pkt ( 10,09s 3,49m 30,0m 2:15,40)
4.Rola Joanna 141pkt ( 10,31s 3,21m 29,5m 2:25,69)
5.Witek Eliza 138pkt (9,94s 3,35m 15,0m 2:18,35)
Wróblewska Iza 137pkt (10,25s 3,60m 20,0m 2:23,83)

V. SZKOŁA PODSTAWOWA DOŁHOBYCZÓW – 773pkt
1.Chuda Patrycja 232pkt ( 9,16s 4,20m 30,5m 2:19,00)
2.Jóżwiak Marlena 151pkt ( 10,00s 3,75m 17m 2:20,15)
3.Palichleb Patrycja 132pkt (10,08s 3,70m 20,5m 2,33,40)
4.Guzina Sandra 131pkt (10,15s 3,75m 23m 2:37,75)
5.Jabłońska Kamila 127pkt ( 10,11s 3,52m 16m 2:26,32)
Hardek Dominika 113pkt (10,41s 3,55m 26,5m 0 )

VI. SZKOŁA PODSTAWOWA MONIATYCZE – 661 pkt
1.Polikowska Agata 187pkt ( 9,45s 3,55m 19,5m 2:10,83)
2.Wolanin Aleksandra 179pkt ( 9,53s 3,85m 25,5m 2:28,24)
3.Mroczek Ewelina 102pkt (10,47s 3,20m 19,5m 2:33,83)
4.Jaciuk Monika 101pkt ( 10,54s 3,30m 26m 2:45,86)
5.Gębala Natalia 92pkt ( 10,46s 2,50m 22m 2:29,44)
Urbaniak Adrianna 77pkt (11,34s 3,10m 20m 2:38,14)

CHŁOPCY

I. SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 HRUBIESZÓW – 1075 pkt
1.Chachler Mateusz 252pkt (8,58s 4,73m 49,5m 3:30.80)
2.Grzyb Bartłomiej 246pkt (8,54s 4,63m 50m 3:42,03)
3.Wyżyn Daniel 225pkt (8,87s 4,67m 48.5m 3:50,64)
4.Chachler Albert 192pkt (9,02s 4,20m 43m 3:50,89)
5.Pysiewicz Oskar 160pkt (9,01s 3,90m 41m 4:07,78)
Malowany Krystian 150pkt (10,12s 3,60m 42,5m 3:37,11)

II. SZKOŁA PODSTAWOWA NR2 HRUBIESZÓW – 912 pkt.
1.Kapkin Jarosław 221pkt (8,72s 4,60m 48m 3:57,07)
2.Naja Krzysztof 192pkt (9,11s 4,33m 31m 3:30,85)
3.Kurzyński Jakub 172pkt(8,87s 4,05m 37m 3:57,46)
4.Hukowski Konrad 167pkt (9,32s 3,93m 39m 3:49,28)
5.Czarnecki Grzegorz 160pkt (9,37s 4,00m 43m 4:03,88)
Szumiata Przemysław 144pkt (9,63s 3,75m 33m 3:44,88)

III. SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 HRUBIESZÓW – 818 pkt
1.Pędzik Mateusz 185pkt (8,91s 4,35m 43m 4:06,78)
2.Gębala Krystian 177pkt (9,20s 3,95m 39m 3:43,25)
3.Brzozan Radosław 169pkt (9,18s 3,88m 45,5m 4:02,36)
4.Hunia Paweł 155pkt (9,84s 3,73m 45,5m 3:52,08)
5.Dyrda Krystian 132pkt (9,91s 3,60m 37m 3:52,88
Pusz Patrycjusz 112pkt (10,58s 3,58m 48,5m 0 )

IV. SZKOŁA PODSTAWOWA DOŁHOBYCZÓW – 771 pkt
1.Adamczuk Mateusz 168pkt ( 9,04s 4,20m 45m 4:53,25)
2.Burda Daniel 160pkt ( 9,73s 4,15m 35m 3:42,56)
3.Zukowski Łukasz 158pkt ( 9,42s 4,03m 30m 3:39,79)
4.Potpora Adam 156pkt ( 9,29s 4,10m 39,5m 4:08,67)
5.Łaba Hubert 129pkt ( 9,69s 3,80m 34,5m 4:05,99)
Węziński Bartosz 115pkt ( 10,16 3,80m 42m 4:53,58

V. SZKOŁA PODSTAWOWA TURKOWICE – 746 pkt
1.Jeleń Robert 161pkt (9,82s 4,00m 41m 3:44,15)
2.Kwietniewski Tomasz 159pkt ( 9,27s 4,15m 33m 3:52,88)
3.Baran Patryk 151pkt ( 9,73s 4,10m 39m 3:58,62)
4.Kryszczuk Tomasz 141 pkt ( 9,68s 3,50m 34m 3:40,38)
5.Skop Adam 134pkt ( 9,93s 3,90m 32m 3:49,13)
Flis Mirosław 100pkt ( 9,98s 3,60m 35,5m 0 )

VI. SZKOŁA PODSTAWOWA MONIATYCZE – 609 pkt
1.Białek Paweł 146pkt ( 9,21s 3,90m 34,5m 4:03,74)
2.Brzeski Rafał 145pkt ( 9,45s 3,95m 33m 3:54,54)
3.Mroczek Kamil 143pkt ( 9,,83s 3,90m 39m 3:56,48)
4.Raczyński Amadeusz 89pkt (10,18s 3,35m 33m 4:20,70)
5.Kusidło Bartłomiej 86pkt (10,17s 3,30m 35m 4:40,95)
Filipek Łukasz 82pkt (10,87s 3,45m 32m 4:07,60)

Komunikat przygotował
Zbigniew Krawczuk

Zdjęcia z imprezy >>