Wyniki rejonowych zawodów lekkoatletycznych Szkolnego Związku Sportowego

16 i 19 maja w Zamościu odbyły się rejonowe zawody Szkolnego Związku Sportowego – Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce.

Reklamy

 

Komunikat końcowy

Rejonowych Igrzysk Dzieci w czwórboju la

Zamość 16.05.2018

 

DZIEWCZĘTA:                   

Miejsce

               Szkoła

  Punkty

          Opiekun

 Uwagi

      1.

SP2 Tomaszów

   1202

Przybyła Wojciech

 Awans

      2.

SP3 Tomaszów

   1142

Gdańska Małgorzata

 Awans

      3.

SP4 Zamość

   1070

Moździoch Sławomir

 

      4.

SP9 Zamość

     963

Głębocka Joanna

 

      5.

SP3 Hrubieszów

     822

Różańska Joanna

 

      6.

SP2 Hrubieszów,

     779

Bielecka Marzanna

 

      7.

SP Gorzków

     693

Karauda Zbigniew

 

 

CHŁOPCY:

      1.

SP3 Tomaszów

     983

Nowosielecki Andrzej

Awans

      2.

SP6 Zamość

     799

Sadowski Andrzej

Awans

      3.

SP4 Zamość

     690

Malec Rafał

 

      4.

SP3 Hrubieszów

     663

Lenard Tomasz

 

      5.

SP Lubycza Królewska

     616

Parafiniuk Marcin

 

      6.

SP1 Hrubieszów

     610

Magdziak Tomasz

 

      7.

SP Gorzków

     594

Karauda Zbigniew

 

 

Awans do zawodów wojewódzkich wywalczyły drużyny, które zajęły miejsca I-II w swoich kategoriach. Wszystkie startujące zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.                             

 

***

 

Komunikat końcowy

Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce

Zamość 19.05.2018

 

DZIEWCZĘTA:

 

100m

Miejsce

Nazwisko imię

Rocznik

   Wynik

             Szkoła

Uwagi

       1.

Przybyła Martyna

     02

     12,60

SP1 Tomaszów

Awans

       2.

Kamień Julia

     02

     13,00

ZS2 Hrubieszów

Awans

       3.

Welcz Aleksandra

     03

     13,17

SP9 Zamość

Awans

       4.

Greszeta Marcelina

     03

     14,02

SP1 Hrubieszów

 

       5.

Cios Angelika

     04

     14,33

SP4 Zamość

 

       6.

Świeca Julita

     02

     14,39

ZS2 Hrubieszów

 

       7.

Probola Karina

     03

     14,41

SP2 Tomaszów

 

       8.

Kornaga Weronika

     03

     14,42

SP1 Tomaszów

 

       9.

Kukiełka Sandra

     04

     15,10

SP Zwierzyniec

 

 

Pieczykolan Klaudia

 

       DSC

SP9 Zamość

 

 

300m

       1.    

Kamień Wiktoria

     02

     44,30

ZS2 Hrubieszów

Awans

       2.

Berezecka  Anna

     02

     44,66

SP2 Tomaszów

Awans

       3.

Mróz Marlena

     02

     44,78

SP2 Tomaszów

Awans

       4.

Kowalczyk Klaudia

     02

     47,30

SP3 Hrubieszów

 

       5.

Jankowska Natalia

     03

     47,57

SP1 Hrubieszów

 

       6.

Rarot Roksana

     04

     48,80

SP9 Zamość

 

       7.

Surmacz Kamila

     04

     49,76

SP1 Tomaszów

 

 

600m

       1.

Śmietanka Olga

     03

    1:47,12

SP3 Hrubieszów

Awans

       2.

Smutniak Żaneta

     02

    1:50,66

SP Ulhówek

Awans

       3.

Bęsiuk Sandra

     04

    1:53,38

SP3 Hrubieszów

Awans

       4.

Kowalczuk Natalia

     02

    1:57,15

SP1 Tomaszów

 

       5.

Rębisz Maja

     02

    1:59,74

SP2 Tomaszów

 

       6.

Hrycuniak Martyna

     03

    2:00,41

SP1 Hrubieszów

 

       7.

Antosz Klaudia

     04

    2:05,17

SP Zwierzyniec

 

       8.

Harkot Julia

     02

    2:09,06

SP4 Zamość

 

       9.

Koczułap Agata

     02

    2:30,26

SP Zwierzyniec

 

 

W dal

       1.

Jowdiuk Oliwia

     02

       4,53

SP2  Hrubieszów

Awans

       2.

Wilczyńska Kinga

     02

       4,38

SP1 Tomaszów

Awans

       3.

Zielonka Oliwia

     03

       4,20

SP Zwierzyniec

Awans

       4.

Jurczyszyn Klaudia

     02

       3,94

SP9 Zamość

 

       5.

Wojtkiewicz Martina

     04

       3,93

SP Majdan Sopocki

 

       6.

Lachowska Natalia

     04

       3,80

SP2 Tomaszów

 

       7.

Rugała Faustyna

     02

       3,66

SP Zwierzyniec

 

       8.

Swędra  Agnieszka

     04

       3,62

SP Zwierzyniec

 

 

Wzwyż

       1.

Czapka Oliwia

     03

        140

SP8 Zamość

Awans

       2.

Bańka Weronika

     02

        135

SP2 Hrubieszów

Awans

       3.

Kmieć Dominika

     03

        125

SP4 Zamość

Awans

       4.

Panasiewicz Gabriela

     03

        115

SP2 Hrubieszów

 

 

Oszczep

       1.

Zwolak Klaudia

     02

      21,80

SP4 Zamość

Awans

       2.

Mazurek Emilia

     02

      21,27

SP4 Zamość

Awans

       3.

Chromiec Dominika

     02

      18,07

SP1 Tomaszów

Awans

       4.

Puźniak Alicja

     03

      16,61

SP2 Tomaszów

 

       5.

Kaniowska Wiktoria

     02

      15,02

SP1 Tomaszów

 

       6.

Gałan Weronika

 

      14,80

SP Zwierzyniec

 

 

Kula 3kg

      1.

Słoboda Julia

     02

       9,45

SP2 Tomaszów

Awans

      2.

Błyskoń Patrycja

     02

       9,44

SP1 Tomaszów

Awans

      3.

Patyjewicz Iga

     03

       9,00

ZS2 Hrubieszów

Awans

      4.

Lenkiewicz Aneta

     02

       8,81

SP9 Zamość

 

      5.

Świderek Izabela

     02

       8,03

SP2 Tomaszów

 

      6.

Sądej Jagoda

     02

       7,96

SP1 Hrubieszów

 

      7.

Nowosad Ada

     03

       7,91

ZS2 Hrubieszów

 

      8.

Rudy Amelia

     02

       7,44

SP Zwierzyniec

 

      9.

Kozłowska Dominika

     02

       6,90

SP4 Zamość

 

 

4x100m

      1.

SP9 Zamość

          54,89

Bikowski Wojciech

Awans

      2.

ZS2 Hrubieszów

          55,84

Borys Dominika

Awans

      3.

SP2 Tomaszów

          56,75

Onyszczuk Beata

 

      4.

SP1 Tomaszów

          56,89

Korkosz Ewa

 

      5.

SP1 Hrubieszów

          57,15

Magdziak Tomasz

 

      6.

SP Zwierzyniec

          59,92

Bartnik Adam

 

      7.

SP7 Zamość

          61,04

Witkowski Radosław

 

 

 

CHŁOPCY:

                  

100m

      1.

Di Brita Nicola

     04

      11,60

SP Złojec

Awans

      2.

Góra Jakub

     03

      11,85

SP1 Tomaszów

Awans

      3.

Bober Szymon

     02

      11,95

SP4 Zamość

Awans

      4.

Małka Szymon

     02

      12,09

SP1 Tomaszów

 

      5.

Bartnik Marcel

     03

      12,10

SP1 Hrubieszów

 

      6.

Fijołek Bartłomiej

     02

      12,11

SP3 Hrubieszów

 

      7.

Malec Maciej

     02

      12,44

SP Ulhówek

 

      8.

Ulanowski Dawid

     02

      12,46

SP7 Zamość

 

      9.

Kaczmarek Mateusz

     02

      12,49       

SP3 Hrubieszów

 

    10.

Chmielewski Filip

     02

      12,62

SP Zwierzyniec

 

    11.

Kołodziejczuk Jakub

     03

      12,89

SP4 Zamość

 

 

300m

      1.

Oleszczuk Jakub

     02

       39,38

SP1 Hrubieszów

Awans

      2.

Cichoń Wojciech

     02

       39,84

SP2 Tomaszów

Awans

      3.

Mandziuk Michał

     02

       40,26

SP2 Tomaszów

Awans

      4.

Pleskacz Bartek

     03

       40,82

SP2 Tomaszów

 

      5.

Herda Michał

     03

       41,08

SP1 Hrubieszów

 

      6.

Pawlos Krystian

     03

       43,30

SP3 Hrubieszów

 

      7.

Sieńczyk Damian

     03

       44,15

SP4 Zamość

 

      8.

Szykuła Paweł

     04

       43,68

SP4 Zamość

 

 

1000m,

      1.

Luty Patryk

     02

    2:47,32

SP2 Tomaszów

Awans

      2.

Krzyżanowski Mateusz

     03

    2:53,07

SP Tarnawatka

Awans

      3.

Ferenc Jakub

     02

    2:53,74

SP2 Tomaszów

Awans

      4.

Kucharz Wiktor

     03

    2:56,53

SP4 Zamość

 

      5.

Chwiejczak Miłosz

     02

    3:12,30

SP4 Zamość

 

      6.

Sztojko Krystian

     03

    3:14,10

SP1 Hrubieszów

 

      7.

Cierech Filip

     04

    3:22,22

SP1 Hrubieszów

 

      8.

Dziedzic Bartek

     02

    3:32,42

SP1 Hrubieszów

 

      9.

Bednarz Michał

     02

    3:46,12

SP Zwierzyniec

 

 

W dal

     1.

Pałczyński Kacper

     03

       5,37

SP4 Zamość

Awans

     2.

Dach Łukasz

     03

       5,35

SP2 Tomaszów

Awans

     3.

Łasocha Szymon

     04

       5,31

SP2 Tomaszów

Awans

     4.

Buczek Jonatan

     04

       5,21

SP Majdan Nepryski

 

     5.

Szymański Michał

     02

       5,12

SP Zwierzyniec

 

     6.

Pietrusiewicz Mikołaj

     02

       5,10

SP1 Hrubieszów

 

     7.

Tlak  Jakub

     02

       4,98

SP3 Hrubieszów

 

     8.

Lasota Oskar

     03

       4,72

SP2 Tomaszów

 

     9.

Flis Konrad

     04

       4,63

SP3 Hrubieszów

 

   10.

Sawa Maksymilian

     02

       4,59

SP7 Zamość

 

   11.

Malczewski  Dominik

     03

       4,32

SP7 Zamość

 

 

Wzwyż

      1.

Nowosad Mateusz

     02

        150

SP3 Hrubieszów

Awans

      2.

Malczewski Michał

     02

        150

SP7 Zamość

Awans

      3.

Kawka Paweł

     02

        145

SP7 Zamość

Awans

      4.

Daciuk Kamil

     02

        135

SP3 Hrubieszów

 

 

Oszczep

     1.

Korga Jakub

     02

      38,01

SP4 Zamość

Awans

     2.

Nowosad Łukasz

     02

      34,15

SP4 Zamość

Awans

     3.

Chmielewski Remigiusz

     02

      33,40

SP1 Tomaszów

Awans

     4.

Przyczyna Filip

     02

      32,00

SP2 Tomaszów

 

     5.

Wiatrowski Kamil

     02

      28,10

SP4 Zamość

 

     6.

Gumieniak Michał

     02

      27,67

SP1 Tomaszów

 

     7.

Piasecki Łukasz

     02

      26,89

SP Zwierzyniec

 

 

Kula 5kg

     1.

Chmurzyński Oskar

     02

       11,24

SP2 Tomaszów

Awans

     2.

Piwko Jakub

     02

         9,98

SP1 Tomaszów

Awans

     3.

Nabrdalik  Dawid

     02

         9,89

SP1 Tomaszów

Awans

     4.

Nosal Patryk

     02

         9,70

SP4 Zamość

 

     5.

Rusinek Mikołaj

     02

         9,14

SP4 Zamość

 

     6.

Greszta Kacper

     02

         8,92

SP Zwierzyniec

 

  

4x100m

     1.

SP1 Tomaszów

          47,66

Fus Mirosław

Awans

     2. 

SP2 Tomaszów

          48,40

Wawrzusiszyn Tomasz

Awans

     3.

SP4 Zamość

          49,39

Smolak Maros

 

     4.

SP3 Hrubieszów

          49,94

Wojciechowski Kamil

 

     5.

SP1 Hrubieszów

          51,17

Magdziak Tomasz

 

     6.

SP7 Zamość

          51,60

Witkowski Radosław

 

 

Awans do Wojewódzkich Igrzysk wywalczyli zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III w poszczególnych konkurencjach oraz dwie pierwsze sztafety w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawodnicy ,którzy zajęli miejsca I-III otrzymali medale, natomiast trzy pierwsze sztafety otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 

źródło:Wiceprezes LWSZS – Jerzy Prokop