Wyniki trzeciej hrubieszowskiej czasówki kolarskiej – ZDJĘCIA

W dniu 29.08.2021 r. stowarzyszenie Hrubieszów Na Rowerach zorganizowało 3 jazdę na czas na trasie Kryłów – Czumów, liczącą 18 km. Wśród 23 startujących, w klasyfikacji open najszybszy był Robert Sawa, reprezentujący Inżynierię Rowerową, a z Hrubieszowa Artur Lanmdman. Najstarszy rywalizujący to rocznik 1945.

Reklamy

III HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA KRYŁÓW – CZUMÓW 29.08.2021 r.

KLASYFIKACJA OPEN

Miejsce Nr Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas Kategoria
1 5 Sawa Robert 1976 Inżynieria Rowerowa 19:16,57 2
2 9 Prusinowski Marek 1973 FRC 90 Łódź 20:41,04 2
3 4 Haraszczuk Krystian 1978 Dziki Team Łęczna 20:50,44 2
4 10 Ścierka Ryszard 1957 BSK Miód Kozacki Wilkołaz 21:14,34 4A
5 1 Hoffmann Grzegorz 1982 Unit Martombike Team Komarówka Pod. 21:19,95 1
6 20 Krasuski Janusz 1975 Dziki Team Łęczna 21:37,46 2
7 19 Wołczuk Tomasz 1986 Dziki Team Łęczna 21:48,36 1
8 21 Brygoła Sebastian 1984 Brodex Party Professional 21:58,76 1
9 14 Szymanek Adrian 2000 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 22:02,44 0
10 16 Wierzchoń Marek 1961 LTC Lublin 22:28,23 4A
11 7 Landman Artur 1962 Hrubieszów 23:16,28 3
12 3 Stefaniak Wojciech 1976 Hrubieszów 23:16,93 2
13 2 Bryszewski Lech 1951 Łódź 23:24,08 5
14 8 Pysiewicz Piotr 1971 Hrubieszów 23:57,70 3
15 6 Zderkiewicz Jan 1946 Hrubieszów 24:10,00 5
16 17 Gula  Janusz 1953 Panieńszczyzna 24:15,72 4B
17 18 Korkosz Patryk 2000 KK Roztocze 24:50,21 0
18 12 Mielech Stefan 1956 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 26:34,91 4B
19 15 Dąbrowski Jerzy 1949 Chełm 26:35,91 5
20 11 Wszoła Janusz 1949 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 29:29,72 5
21 23 Włodarczyk Mirosław 1945 Wólka Zabłocka 31:12,66 5
22 22 Muszyński Józef 1949 Milanów 31:33,81 5
23 13 Broda Bartłomiej 1992 BSK Miód Kozacki Biłgoraj n.u 0

­

KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1992 – 2001)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 14 Szymanek Adrian 2000 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 22:02,44
2 18 Korkosz Patryk 2000 KK Roztocze 24:50,21
3 13 Broda Bartłomiej 1992 BSK Miód Kozacki Biłgoraj n.u.

­

KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1982 – 1991)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 1 Hoffmann Grzegorz 1982 Unit Martombike Team Komarówka Pod. 21:19,95
2 19 Wołczuk Tomasz 1986 Dziki Team Łęczna 21:48,36
3 21 Brygoła Sebastian 1984 Brodex Party Professional 21:58,76

­

KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1972 – 1981)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 5 Sawa Robert 1976 Inżynieria Rowerowa 19:16,57
2 9 Prusinowski Marek 1973 FRC 90 Łódź 20:41,04
3 4 Haraszczuk Krystian 1978 Dziki Team Łęczna 20:50,44
4 20 Krasuski Janusz 1975 Dziki Team Łęczna 21:37,46
5 3 Stefaniak Wojciech 1976 Hrubieszów 23:16,93

­

KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1962 – 1971)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 7 Landman Artur 1962 Hrubieszów 23:16,28
2 8 Pysiewicz Piotr 1971 Hrubieszów 23:57,70

­

KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 64 LAT (1961 – 1957)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 10 Ścierka Ryszard 1957 BSK Miód Kozacki Wilkołaz 21:14,34
2 16 Wierzchoń Marek 1961 LTC Lublin 22:28,23

­

KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  65 – 69 LAT (1956 – 1952)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 17 Gula  Janusz 1953 Panieńszczyzna 24:15,72
2 12 Mielech Stefan 1956 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 26:34,91

­

KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70 + STARSI (1951 i starsi)

Miejsce Nr Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 2 Bryszewski Lech 1951 Łódź 23:24,08
2 6 Zderkiewicz Jan 1946 Hrubieszów 24:10,00
3 15 Dąbrowski Jerzy 1949 Chełm 26:35,91
4 11 Wszoła Janusz 1949 BSK Miód Kozacki Biłgoraj 29:29,72
5 23 Włodarczyk Mirosław 1945 Wólka Zabłocka 31:12,66
6 22 Muszyński Józef 1949 Milanów 31:33,81

­

KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Miejsce Nr Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas
1 7 Landman Artur 1962 Hrubieszów 23:16,28
2 3 Stefaniak Wojciech 1976 Hrubieszów 23:16,93
3 8 Pysiewicz Piotr 1971 Hrubieszów 23:57,70
4 6 Zderkiewicz Jan 1946 Hrubieszów 24:10,00

­

Następna impreza

12 września – Mistrzostwa Miasta – Jazda Parami (męska), dystans 28 km

2 kategorie – do 100 lat i powyżej 100 lat

REGULAMIN »

­
Zdjęcia na stronie Stowarzyszenia Hrubieszów na Rowerach »

­

Źródło, fot. Hrubieszów Na Rowerach

Wyszukał i opracował – mak


Zobacz też:

Hrubieszów: Spotkanie z mistrzynią olimpijską Małgorzatą Hołub-Kowalik – ZDJĘCIA

Hrubieszów: Spotkanie z mistrzynią olimpijską Małgorzatą Hołub-Kowalik – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie