XXVII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W XXVII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w sali Zespół Szkół Miejskich Nr 3 udział wzięło 41 zawodników i rozegrano 125 pojedynków indywidualnych. Turniej rozegrany był w formule open.

Reklamy

Rywalizacja toczyła się o puchar, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Firmę MYJECO oraz wyroby Firmy Herbapol w Lublinie.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Marek Jarzyński z Hrubieszowa, który po zaciętym pojedynku, wynikiem 3:2 w setach, pokonał Patryka Bednarza z Werbkowic. W meczu o trzecie miejsce Damian Dąbrowski z Podhorzec pokonał Andrzeja Pachlę z Hrubieszowa, również wynikiem 3:2.

Miejsca pozostałych zawodników w komunikacie poniżej.

Kolejny turniej z cyklu Grand Prix zaplanowany jest na 29 grudnia.

 

KOMUNIKAT

XXVII GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

dn. 1.12.2013 r.

 

LP

Nazwisko i imię

1.

JARZYNSKI MAREK

2.

BEDNARZ PATRYK

3.

DĄBROWSKI DAMIAN

4.

PACHLA ANDRZEJ

5.

KROPOP DAWID

6.

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

7.

ŁUBKOWSKI ZBYSZEK

8.

KRUPIŃSKI ADAM

9.

WYSKIEL PATRYK

10.

KUTERA SZYMON

11.

BIEŃKO  MAREK 

12.

CIESIELCZUK MIROSŁAW

13.

SZELEPAJŁO  KAMIL

14.

CAPIUK  PAWEŁ

15.

HOŁUBOWICZ NATALIA

16.

JASKORSKI KAROL

17.

GOCH DOMINIK

18.

POLAK ŁUKASZ

19.

GRENIUK KRYSTIAN

20.

ZAREK WERONIKA

21.

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

22.

JASINA PAULA

23.

GARDYNSKI EMILIAN

24.

CIESIELCZUK WIKTORIA

25.

CHODOROWSKI  RAFAŁ

26.

HERDA MICHAŁ

27.

KUTERA  MAGDALENA

28.

WANARSKI KACPER

29.

KRASUSKI REMIGIUSZ

30.

PIETRUSIEWICZ FILIP

31.

PRZEWORSKI  MICHAŁ

32.

FLISIUK ŁUKASZ

33.

GĄSKA DAWID

34.

KRACZKOWSKI  KRZYSZTOF

35.

KSIĘŻYK MIKOŁAJ

36.

KASPRUIK KACPER

37.

CHORZĘPA DAMIAN

38.

BLICHARZ MICHAŁ

39.

TRYCH DOMINIK

40

WANARSKI SZYMON

41.

KUTERA ALEKSANDRA

 

 

RANKING
PO TRZECH TURNIEJACH GRAND PRIX – SEZON 2013-14

lp Nazwisko i imię Miejscowość XXV GP
XXVI GP XXVII GP RAZEM
1. BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100 100 90 290
2. DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 65 80 80 225
3. PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 60 90 70 220
4. KROPOP DAWID Podhorce 70 70 65 205
5. NIEDZWIEDŻ BARTŁOMIEJ Mircze 46 65 60 171
6. WYSKIEL PATRYK Podhorce 40 55 48 143
7. KRUPIŃSKI ADAM Zamość 41 46 50 137
8. BIEŃKO MAREK Podhorce 39 50 45 134
9. GOCH DOMINIK Podhorce 42 45 39 126
10. KUTERA SZYMON Teptiuków 43 37 46 126
11. SZELEPAJŁO KAMIL Mircze 38 36 43 117
12. MAZUREK DARIUSZ Gozdów 55 60 x 115
13. CIESIELCZUK MIROSŁAW Hrubieszów 33 33 46 112
14. GRENIUK KRYSTIAN Chyżowice 31 43 37 111
15. CHODOROWSKI RAFAŁ Podhorce 34 41 31 106
16. ZAREK WERONIKA Chyżowice 32 38 36 106
17. HOŁUBOWICZ NATALIA Chyżowice 25 34 41 100
18. JARZYNSKI MAREK Hrubieszów x x 100 100
19 ŁUSZCZ ANDRZEJ Werbkowice 90 x x 90
20. SKRZYŃSKI GRZEGORZ Czerniczyn 28 23 35 86
21. SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 80 x x 80
22. JASKORSKI KAROL Moroczyn 37 x 40 77
23. CAPIUK PAWEŁ Hrubieszów x 30 42 72
24. JASINA PAULA Brodzica 36 x 34 70
25. GRENIUK ADRIAN Chyżowice 29 35 x 64
26. KUTERA MAGDALENA Teptiuków x 32 29 61
27. CHORZĘPA DAMIAN Hrubieszów x 40 19 59
28. ŁUBKOWSKI ZBYSZEK Hrubieszów x x 55 55
29. CIESIELCZUK WIKTORIA Hrubieszów x 22 32 54
30. GĄSKA DAWID Hrubieszów x 31 23 54
31. KRACZKOWSKI KRZYSZTOF Hrubieszów x 29 22 51
32. POLIKOWSKI ADRIAN Podhorce 50 x x 50
33. FLISIUK ŁUKASZ Hrubieszów x 25 24 49
34. PRZEWORSKI MICHAŁ Hrubieszów x 24 25 49
35. DĄBROWSKI KAMIL Podhorce 48 x x 48
36. KURZAWA MARIAN Gozdów x 48 x 48
37. PIETRUSIEWICZ FILIP Hrubieszów x 20 26 46
38. GIERSZON KAMIL Gozdów 45 x x 45
39. RÓŻYCKI MATEUSZ Zamość 44 x x 44
40. SZELĄG PAWEŁ Hrubieszów x 44 x 44
41. TRYCH DOMINIK Hrubieszów x 26 17 43
42. KSIĘŻYK MIKOŁAJ Hrubieszów x 21 21 42
43. ZYBURA CEZARY Hrubieszów x 42 x 42
44. NOSEK MARCIN x 39 x 39
45. POLAK ŁUKASZ Marysin x x 38 38
46. SKOTNICKI MATEUSZ Podhorce 35 x x 35
47. GARDYNSKI EMILIAN Hrubieszów x x 33 33
48. HERDA MICHAŁ Hrubieszów x x 30 30
49. HORNIAK KRZYSZTOF Podhorce 30 x x 30
51. KOPERA SZYMON Hrubieszów x 28 x 28
52. WANARSKI KACPER Hrubieszów x x 28 28
53. KOWALSKI KORDIAN Hrubieszów x 27 x 27
54. KRASUSKI REMIGIUSZ Hrubieszów x x 27 27
55. LIPNICKI KAMIL 27 x x 27
56. ŁOPOCKA KAMILA Hrubieszów 26 x x 26
57. KASPRUK KACPER Hrubieszów x x 20 20
58. GROSMAN ŁUKASZ Hrubieszów x 19 x 19
59. BLICHARZ MICHAŁ Hrubieszów x x 18 18
60. WANARSKI SZYMON Hrubieszów x x 16 16
61. KUTERA ALEKSANDRA Hrubieszów x x 15 15

 

Organizator:

Zbigniew  Krawczuk

UKS Ogólniak

 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: