Zakończenie rozgrywek grup młodzieżowych Unii

Przedstawiamy wyniki ostatnich w tym sezonie meczów młodych piłkarzy Unii Hrubieszów.

Junior Młodszy:

Unia Hrubieszów – Włodawianka Włodawa 4:2

Skład Unii Hrubieszów:

Karol Kuczyński, Mateusz Filipczuk, Mateusz Zając, Mateusz Czerkawski, Piotr Kiełbasa, Sebastian Oleszczuk, Paweł Różniatowski, Kacper Semeńczuk, Mateusz Watras, Tomasz Turbacz, Michał Rutkowski

Rezerwowi:

Szymon Woś, Borys Nowak, Igor Krawczuk, Igor Nowosad, Patryk Zając, Michał Herda, Jakub Sanek

Bramki:

Tomasz Turbacz, Sebastian Oleszczuk x3

W Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych, piłkarze Unii Hrubieszów po wygranej z Włodawianką Włodawa 4:2, zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Trampkarz Młodszy:

Unia Hrubieszów – Gaudium Zamość 1:4

Erwin Stadnicki, Maciej, Stadnicki, Wiktor Jasiński, Dawid Kondratiuk, Dawid Serba, Maksymilian Wąsak, Oliwer Stadnicki, Karol Gnap, Kacper Głowacz, Tomasz Pochylczuk, Brajan Gontarz

Rezerwowi:

Jakub Szymaszek, Kacper Gaweł, Maciej Grodecki, Maciej Janiszek, Dawid Stankiewicz, Szymon Migas, Kacper Skiba

Bramki:

Oliwer Stadnicki

W ostatnim meczu Trampkarze Młodsi Unii Hrubieszów, podejmowali na własnym boisku drużynę Gaudium Zamość. Wygrana była stawką o utrzymanie w grupie B. Mecz zaczął się dla nas wyśmienicie. Już w 5 minucie piękna akcja, dośrodkowanie Wiktora i piękna bramka strzelona głową przez naszego kapitana Oliwiera. Niestety w 15 minucie niesportowe zachowanie Naszego obrońcy Brajana skutkowało wykluczeniem z meczu (czerwona kartka) oczywiście słusznie. Dalsza część meczu pod dyktando gości. Grając w dziesięciu nie potrafiliśmy utrzymać wyniku. Przegrana 1:4 i niestety spadek do grupy C ligi wojewódzkiej. Dziękujemy Arturowi Kernowi za piękne zdjęcia z meczu.

Zdjęcia z meczu Trampkarzy:

Foto. Artur Kern (HOSIR)

Młodzik Młodszy:

Unia Hrubieszów – Vrotcovia Lublin 2:2

Bartłomiej Gontarz, Patryk Bień, Leon Dąbrowski, Szymon Jasic, Bartosz Kozar, Bartosz Turzyński, Bartłomiej Cebula, Alan Duma, Szymon Nalepa

Rezerwowi:

Kacper Kaniosz, Wiktor Lecko, Filip Turzyński, Piotr Uszko, Filip Kokoć

Bramki:

Alan Duma x2

W Wojewódzkiej lidze Młodzików Młodszych, po remisie z Vrotcovią Lublin 2:2 piłkarze Unii Hrubieszów zajmują ostatecznie 9 miejsce w tabeli.

info: uniahrubieszow-official.klubowo24.pl