Zamojska Klasa Okręgowa w piłce nożnej

Hrubieszów

W klasie „O” Kryształ z Werbkowic wygrywa i ma tyle samo punktów co lider, pozostałe drużyny przegrywają. Miejmy nadzieję, że doświadczony trener Janusz Wójcicki zmotywuje zawodników Płomienia Spartan Nieledew i dalej będzie lepiej.

Reklamy

***

Kolejka z 5-6 IX

Omega Stary Zamość – Kryształ Werbkowice 2-3
Bramki dla Kryształu: Mariusz Musiał 2, Mariusz Kycko 1.
Ponadto grali:
Robert Suchodolski, Krzysztof Krupa, Sebastian Juszczuk, Paweł Musiał, Przemysław Reszczyński, Łukasz Śmiałko, Piotr Musiał, Jacek Szczyrba, Tomasz Janda, Ireneusz Kycko, Radosław Wojtowicz, Tomasz Łazorczyk

Płomień Spartan Nieledew – Tanew Majdan Stary 1-2
Skład Płomienia:
Damian Koszel, Paweł Bednarczuk, Przemysław Szociński, Adrian Pilarczyk, Karol Bobak, Marcin Kondratiuk, Wojciech Łysiak, Jakub Kopczyński, Grzegorz Kopczyński, Andrzej Całka, Paweł Kożuch, Tomasz Szostak, Aleksander Poterucha, Tomasz Świst

Cosmos Józefów – Tur Turobin 3-0
Granica Lubycza Królewska – Olimpiakos Tarnogród 2-2
Huczwa Tyszowce – Unia Hrubieszów 3-0
Korona Łaszczów – Ostoja Skierbieszów 1-3
Echo Zawada – Nord 98 Wysokie 4-0
Sparta Wożuczyn – Victoria Łukowa/Chmielek 3-0

Tabela po 4 rundach
1. Ostoja Skierbieszów 15 19-4
2. Kryształ Werbkowice 15 18-6
3. Huczwa Tyszowce 12 11-1
4. Korona Łaszczów 9 13-8
5. Omega Stary Zamość 9 15-8
6. Echo Zawada 9 10-4
7. Unia Hrubieszów 7 7-9
8. Tanew Majdan Stary 7 6-10
9. Olimpiakos Tarnogród 6 7-7
10. Granica Lubycza Królewska 6 7-10
11. Sparta Wożuczyn 6 6-10
12. Cosmos Józefów 5 8-12
13. Tur Turobin 4 5-11
14. Płomień Spartan Nieledew 1 5-11
15. Nord 98 Wysokie 1 2-15
16. Victoria Łukowa/Chmielek 1 1-14

Następna kolejka:
Kryształ Werbkowice – Victoria Łukowa/Chmielek 13 IX, 16:00
Nord 98 Wysokie -Sparta Wożuczyn 12 IX, 15:00
Ostoja Skierbieszów -Echo Zawada 13 IX, 16:00
Unia Hrubieszów -Korona Łaszczów 13 IX, 16:00
Olimpiakos Tarnogród -Huczwa Tyszowce 13 IX, 16:00
Tur Turobin -Granica Lubycza Królewska 13 IX, 16:00
Tanew Majdan Stary – Cosmos Józefów 13 IX, 16:00
Omega Stary Zamość – Płomień Spartan Nieledew 12 IX, 16:00

Trenerem Płomienia Spartan Nieledew został zasłużony trener z naszego powiatu p. Janusz Wójcicki.

***

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Omega Stary Zamość-Kryształ Werbkowice 3:2
Korona Łaszczów-Omega Stary Zamość 4:1
Płomień-Spartan Nieledew -Tanew Majdan Stary 0:2
Cosmos Józefów-Tur Turobin 4:0
Huczwa Tyszowce-Unia Hrubieszów 3:3
Granica Lubycza Królewska -Olimpiakos Tarnogród 4:0
Echo Zawada-Nord 98 Wysokie 2:3

Tabela
1 Omega Stary Zamość 6 15 23:11
2 Tanew Majdan Stary 5 12 12:7
3 Unia Hrubieszów 5 10 17:8
4 Nord 98 Wysokie 5 9 7:9
5 Echo Zawada 4 9 7:3
6 Cosmos Józefów 5 8 11:10
7 Korona Łaszczów 4 7 7:5
8 Granica Lubycza Królewska 4 6 6:3
9 Płomień-Spartan Nieledew 5 6 9:7
10 Kryształ Werbkowice 5 6 8:9
11 Sparta Wożuczyn 4 4 7:7
12 Ostoja Skierbieszów 4 2 4:5
13 Huczwa Tyszowce 4 2 7:11
14 Olimpiakos Tarnogród 5 1 4:18
15 Tur Turobin 5 0 5:21

opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Paweł Bednarczuk z Płomienia Spartan Nieledew liczy, że pod kierownictwem trenera Janusza Wójcickiego jego zespół utrzyma się w klasie Okręgowej (zdjęcie ze strony Płomienia).
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009