22 czerwca 2024

Zapowiedź meczu Kłos – Unia

W sobotę 12 listopada o godz. 13:00 w ramach 17.kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Kłosem Chełm. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Karol Walczuk-Wałczuk, Maciej Łasocha, Wojciech Gardys.

Reklamy

 

To będzie spotkanie dwóch drużyn, które łączy wiele. Po pierwsze sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli mając po tyle samo piętnaście punktów. Unia Hrubieszów wyprzeda Kłos Chełm tylko lepszym bilansem bramkowym.

Zarówno Kłos jak i Unia mają taki sam bilans, jeśli chodzi o rozegrane spotkania. Obie drużyny cztery razy wygrywały, trzy raz remisowały oraz dziewięciokrotnie schodziły z boiska pokonane. Wreszcie dla obu drużyn jest to ważne spotkanie, w którym trzeba wywalczyć komplet punktów. Zwycięstwo przed przerwą zimową dla każdej ze stron jest bardzo ważne.

Reklamy

Dlatego też spotkanie rozgrywane w sobotnie popołudnie na pewno dostarczy kibicom sporych emocji. W tym meczu nikt nie ma zamiaru odpuszczać, każdy będzie chciał wygrać zdając sobie sprawę jak ważne może być to zwycięstwo w kontekście przyszłej walki o utrzymanie się w IV lidze lubelskiej.

Kłos Chełm nie wygrał już od ośmiu kolejek i zapewne grając u siebie będzie chciał w końcu się przełamać na zakończenie rundy jesiennej. Unia Hrubieszów po ostatniej porażce w derbach ma zamiar wrócić na zwycięską ścieżkę i wygrać na niewygodnym terenie.  

Reklamy

Wynik sobotniego meczu będzie można śledzić na naszym twitterze @UH1945 oraz na stronie www.lubsport.pl


józek