Zapowiedź meczu Opolanin – Unia

W niedzielę 22 maja o godz. 17:00 w ramach XXVII kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe z Opolaninem Opole Lubelskie. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Paskudzki J., Jakuszko, Paskuszki P.

Reklamy

 

Opolanin Opole Lubelskie obecnie zajmuje 13 lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 28 punktów. Jak do te pory drużyna z Opola Lubelskiego wygrywała osiem raz, cztery razy zanotowała remis oraz czternastokrotnie schodziła z boiska pokonana. Opolanin po zmianie trenera, którym obecnie jest Janusz Dec poprawiło swoją grę, dzięki czemu udało się pokonać Oriona, Hetmana oraz Włodawiankę. Dopiero w ostatniej rozegranej kolejce Opolanin musiał uznać wyższość rezerw Górnika Łęczna.  Na pewno drużyna z Opola Lubelskiego będzie chciała za wszelką cenę wygrać przed własną publicznością, bowiem wciąż Opolanin ma szansę utrzymać się w IV lidze.

Unia Hrubieszów musi już całkowicie zapomnieć o ostatnim meczu z Powiślakiem Końskowola. Przed drużyną kolejne wyzwanie. Ciężkie spotkanie na wyjeździe. Na trudnym terenie nikt nie będzie oczekiwał od Unii Hrubieszów pięknej gry. Najważniejsza będzie walka przez pełne dziewięćdziesiąt minut o jak najkorzystniejszy wynik. Unia, jako zespół będzie musiała pokazać na boisku zgrany kolektyw, który potrafi w pełni realizować założenia taktyczne. Dodatkowo liczyć będzie się poświęcenie dla drużyny, serce do walki, które naszym zawodnikom nie powinno zabraknąć.

Reklamy

Wynik meczu Opolanin – Unia będzie można śledzić na naszym twitterze @UH1945 oraz na stronie www.lubsport.pljózek