18 kwietnia 2024

Zapowiedź meczu Unia – Huragan

W czwartek 17 kwietnia w ramach XX kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się w meczu derbowym Huraganem Hrubieszów. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Jasina, Lenard, Chabros. Początek spotkania godz. 15:00.

Przed nami derby Hrubieszowa, które wzbudzają spore zainteresowanie.  Unia zmierzy się z Huraganem i jeśli ktoś myśli, że będzie to jednostronne widowisko to może się srodze przeliczyć. Derby to derby, a te lubią rządzić się swoimi prawami, niezależnie od sytuacji w ligowej tabeli obu drużyn. 

Huragan Hrubieszów w lidze nie zdobył jeszcze ani jednego punktu, przegrywając jak do tej pory wszystkie spotkania. Oczywiste jest, że w starciu z Unią zawodnicy Huraganu będą chcieli zmienić ten stan rzeczy. Rywale będą niezwykle zmotywowani i zdeterminowani, aby pokonać zespół Marcina Nowaka.

W zespole Unii Hrubieszów doskonale zdają sobie sprawę, że Huragan nie można lekceważyć.  W meczu derbowym trzeba zagrać na maksimum swoim możliwości, będąc jednocześnie odpowiednio skoncentrowanym. Niech nikogo nie zmyli wynik z zimowego sparingu, kiedy Unia z Huraganem wygrała 12:0. Sparing to sparing, a mecz ligowy to zupełna inna rzeczywistość.  Naturalne jest to, że zawodnicy Marcina Nowaka będą chcieli podtrzymać dobra passę i wygrać kolejne spotkanie.  

Jednak, aby to uczynić trzeba będzie w meczu derbowym walczyć od pierwszych do ostatnich minut. Nikt ligowych punktów za darmo nie rozdaje. Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego wszelkie statystyki oraz miejsca obu drużyn w tabeli zamojskiej okręgówki przestaną się liczyć. Liczyć się za to będzie zaangażowanie, wola walki oraz determinacja w osiągnięciu celu, jakim jest zwycięstwo w meczu derbowym. 


Józek