Zapowiedź meczu Unia – Powiślak

W niedzielę 15 maja o godz. 17:00 w ramach XXVI kolejki IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów zmierzy się z Powiślakiem Końskowola. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Kasperski, Komendarski, Złotnicki.

Reklamy

 

Powiślak Końskowola obecnie zajmuje czwartą lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 44 punktów. Drużyna gości jak do tej pory wygrywała 12 razy, 8 spotkań remisowała i 5 razy z boiska schodziła pokonana. W ostatniej rozegranej kolejce Powiślak przegrał na swoim stadionie 2:3 z Górnikiem II Łęczna. Teraz rzecz jasna drużyna z Końskowoli będzie chciała wygrać wyjazdowe spotkanie. Najskuteczniejszym strzelcem w drużynie trenera Roberta Makarewicza jest Damian Kopeć, który na swoim koncie ma zdobytych 14 bramek.

Unia Hrubieszów po dwóch porażkach z rzędu musi się poważnie wziąć do roboty. W niedzielnym meczu nikt nie będzie oczekiwał ładnej dla oka gry. Liczyć się będzie walka do upadłego o jak najkorzystniejszy wynik. Tylko walka, pełne poświęcenie oraz zagazowanie na boisku. Tylko tyle i aż tyle.  O ile Powiślak jest w komfortowej sytuacji, bowiem utrzymanie w lidze ma już zapewnione, tak Unia wciąż musi mieć się na baczności i gromadzić ważne punkty. Nie ma mowy tutaj o braku koncentracji czy motywacji. Trzeba wykonać ciężką pracę, oddając całkowicie serce drużynie, która przecież wie i nie zapomniała jak się wygrywa.

Wynik niedzielnego meczu Unia – Powiślak będzie można śledzić na naszym twitterze @UH1945 oraz na stronie www.lubsport.pljózek