Zdzisław Żołopa kolejny raz Prezesem LOZPC, nasi działacze także we władzach

Na wczorajszym zjeździe sprawozdawczo-wyborczym odbytym w Biłgoraju, Zdzisław Żołopa został ponownie wybrany na funkcję Prezesa Zarządu Lubelskiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów.

Reklamy

Funkcje tę będzie pełnił już III kadencję. Został on także wybrany na delegata na Zjazd Krajowy i na przedstawiciela do składu zarządu PZPC.

W zarządzie oraz wśród delegatów są także przedstawiciele „Unii”.

Reklamy

Wiceprezesem zarządu d/s sędziowskich zjazd wybrał Henryka Lebiedowicza, wieloletniego trenera, nauczyciela i wychowawcę, a obecnie sędziego międzynarodowego podnoszenia ciężarów, który został również wybrany jednogłośnie (26 głosów na 26 głosujących) delegatem na Zjazd Krajowy PZPC.

Leszek Tarnawski, wiceprezes zarządu MKS „Unia”, trener, nauczyciel i wychowawca hrubieszowskiej młodzieży został członkiem zarządu oraz delegatem na Zjazd Krajowy i kandydatem do składu Komisji Rewizyjnej PZPC.

Na delegata na Zjad Krajowy wybrany został także Andrzej Greszeta, członek komisji rewizyjnej MKS „Unia”, najmłodszy trener Unii w podnoszeniu ciężarów, nauczyciel i wychowawca.

 

Źróło: MKS Unia Hrubieszów

Na zdjęciu – Zdzisław Żołopa