Złoci medaliści MMP

Hrubieszów

W dniach 27-28 czerwca 2009 roku w Gdańsku na obiektach sportowych MKS Atleta obyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-23. Doskonałe występy zaliczyli zawodnicy MKS Unia Hrubieszów.

Ewa Mizdal – 203 (90+113) – 240, 1 pkt. wywalczyła złoty medal w kat. 69 kg, również złoty medal zdobył Michał Kondziołka 205 (91+114) – 319, 4 pkt., w kat. 56 kg. Serdecznie gratulujemy!!!

W nieoficjalnej klubowej klasyfikacji Unia Hrubieszów zajęła wysokie czwarte miejsce jest to bardzo dobry wynik zważywszy na to, że w Mistrzostwach wzięło udział 36 klubów. Gratulujemy zawodnikom jak i trenerom Antoniemu Czerniakowi oraz Leszkowi Tarnowskiemu udanego startu w Mistrzostwach Polski.

***

Informacje oraz zdjęcie pochodzą ze strony www.polska.sztanga.prv.pl. Również na tej stronie znajdziecie szczegółowe wyniki ze wszystkich kategorii wagowych.