18 kwietnia 2024

2 w 1 – czyli chroń swoje oczy podwójnie!

W dzisiejszych czasach nasz wzrok jest wyjątkowo mocno narażony na różnego rodzaju negatywne oddziaływania. Ekrany komputerów, smartfonów, tabletów, drażniące, migające reklamy, zanieczyszczone powietrze. Dodatkowo, źle dobrane okulary lub takie, których moce już nam nie wystarczają, również potrafią obciążać wzrok, a w skrajnych przypadkach go pogorszyć. Dlatego specjaliści z polskiej sieci salonów optycznych Okularium, proponują mieszkańcom Hrubieszowa i okolic możliwość bezpłatnej konsultacji i badania wad wzroku! A salon optyczny Okularium oferuje fantastyczną promocję – 2 pary okularów w cenie 1!

Materiał reklamowy

 

To niezwykła okazja. Oprócz profesjonalnego badania i konsultacji optometrycznej, każdy kto zakupi okulary otrzyma drugą parę gratis! To świetna szansa na to, by sprawić sobie okulary zapasowe. Takie, które np. zabierzemy ze sobą w góry, do pracy, na rower, by nie obawiać się o ich uszkodzenie lub zgubienie. Potrzebujemy okularów do czytania? Nie ma problemu, za jedną cenę możemy nabyć okulary do „chodzenia”, czyli do dali i okulary do czytania (do bliży). Więcej! Ty i ktoś z Twojej rodziny lub znajomych potrzebuje okularów? Przyjdźcie razem! Firma Okularium zapewnia, że szczegóły promocji przewidują również taką możliwość! Takiej promocji jeszcze nie było!

 

Jednak przede wszystkim, regularne badanie wzroku u optometrysty i okulisty!

Od połowy stycznia każdy mieszkaniec Hrubieszowa i okolic, będzie mógł bezpłatnie zbadać swój wzrok u jednego z wyspecjalizowanych optometrystów oraz odbyć konsultacje na temat tego jak dbać o oczy. Jakie szkła poprawią jakość i komfort widzenia? Czego się wystrzegać? Jak pracować przy komputerze? Jakie ćwiczenia robić? Jakich okularów unikać?

Badanie obejmuje badanie wad wzroku i przeprowadzane jest bardzo szczegółowo z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu i rożnego rodzaju testów. Miejsce, w których będzie można się zbadać oraz skorzystać z promocji to salon Okularium przy ul. Narutowicza 31. Oprócz profesjonalnej załogi oraz doświadczonych dyplomowanych specjalistów firma, która posiada obecnie 28 salonów optycznych w Polsce chwali się najwyższą jakością polecanych produktów, indywidualnym pomiarami i doborem soczewek okularowych pod klienta, a także DOŻYWOTNIM BEZPŁATNYM SERWISEM raz długą gwarancją.

W ofercie firmy: RayBan, Vouge, Armani, Oxys, Cotton Club, Carerra oraz nowość na rynku – Oxys ClipOn – najnowocześniejszy design w oprawkach z nakładkami polaryzacyjnymi (okulary korekcyjne i słoneczne w jednym!).

Okulary produkowane przez „Okularium” wykonywane są przy użyciu szkieł dwóch wiodących producentów: szkieł ogólnoświatowej firmy HOYA produkowanych w Polsce oraz Jeleniogórskich Zakładów Optycznych.

Szczegóły promocji w salonie optycznym.

 

Zapisy na badanie osobiście lub pod numerem tel.:

(84) 618 31 92
hrubieszow@oxys.pl

W imieniu właścicieli i załogi salonów gorąco zapraszamy.