4 najlepsze prezenty świąteczne dla osób ceniących sobie relaks

Święta to czas przede wszystkim dla rodziny i bliskich, ale także chwila, w której można pozwolić sobie na zasłużony odpoczynek. Większość ludzi ceni sobie relaks, dlatego warto sprawić im prezent, który to umożliwi. Poniżej podpowiemy na przykładzie 4 wybranych pomysłów, jaki prezent powinien być właściwy.

Reklamy

 

Lot samolotem nad Warszawą

Skoro prezent ma zapewniać relaks, to dobrze by było, aby podstawą były komfortowe warunki. Podróż samolotem zalicza się do najszybszej formy transportu. Włączając w to elementy pięknych widoków powstaje doskonały prezent pod choinkę w postaci lotu nad Warszawą. Doskonała możliwość, aby spojrzeć na zabytkową stolicę z innej perspektywy niż zwykle. Taki lot to 15 minut doskonałej dawki wrażeń i wspomnień na lata. W tym krótkim czasie samolot przeleci nad Starym Miastem, Stadionem Narodowym oraz Pałacem Kultury. Firma świadcząca usługi lotnicze zapewnia doświadczonych pilotów oraz najnowsze, wysokiej klasy samoloty.

Czekoladowe zabiegi

Czekolada to słodycz, który dostarcza ludziom radości i dobrego smaku. Niemniej jednak posiada też inne zastosowanie. Wykorzystuje się ją do zabiegów zdrowotno-relaksacyjnych. Czekoladowa rozkosz to zabieg, który łączy elementy radości i relaksu. Prezent w postaci masażu pleców olejkiem czekoladowym, peeling i maseczka wyzwolą produkcję endorfin, czyli hormonów szczęścia. Warto zaznaczyć, że masło kakaowe ma doskonałe właściwości lecznicze, wzmacniające i regenerujące. Dla osób ceniących relaks to perfekcyjny pomysł na prezent.

Kolacja z koncertem na statku w Gdańsku

Relaks kojarzony jest różnie. Niektórych odpręża przygoda i dobra muzyka w wolno płynącym czasie. Przepyszne posiłki wypełnione muzyką szanty to idealna mieszanka. Na kolację składają się zupa, danie główne, deser i napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Całość odbywa się na statku Czarna Perła, ucharakteryzowanym na statek piracki, aby udało się jeszcze bardziej wczuć w morski klimat. Całe wydarzenie trwa trzy i pół godziny. Dodatkowym udogodnieniem jest 12 miesięczny czas wykorzystania biletu na kolację, dlatego można wybrać sobie odpowiednią porę roku.

Długi weekend w Bieszczadach

Z pewnością chwila relaksu powinna być jak najdłuższa, a najlepiej żeby trwała cały weekend. Nic prostszego, jak spakować torbę i wyjechać w Bieszczady. Prezent zawiera trzy noclegi wraz z wyżywieniem w chatce myśliwego, która jest położona na uboczu, z dala od hałaśliwych turystów i mieszkańców. Doskonały moment, aby pozbierać wszystkie myśli i zaczerpnąć świeżego powietrza w górskim klimacie. Dodatkowym atutem jest możliwość wypożyczenia rowerów, aby zbytnio nie przemęczać nóg. Zobacz sam czy są jeszcze wolne miejsca i nie czekaj z rezerwacją.

Relaks znaczy dla każdego co innego. Czasami kojarzy się z bezruchem, brakiem aktywności, bądź też niezapomnianą adrenaliną i przygodą. Przedstawione wyżej propozycje zrealizują te wymagania. Warto uwzględnić te pomysły podczas wyboru prezentu, w szczególności, gdy relaks znajduje się na pierwszym miejscu.

 

fot. mat. sponsora