23 września 2023

Angielski – bezpłatne lekcje pokazowe 9 września 2023 w Centrum Helen Doron Hrubieszów

Dzień otwarty w Centrum Helen Doron Hrubieszów już 9 września 2023 (sobota) – bezpłatne lekcje pokazowe z języka angielskiego.

Reklamy

Wciąż szukasz zajęć z języka angielskiego dla siebie lub swojego dziecka? A może chcesz przygotować się do zdawania egzaminu Cambridge? Jeśli tak to zapraszamy na angielski dla dzieci i młodzieży!!!

Zapraszamy dzieci w każdym wieku. Dla nastolatków w wieku 10+ przygotujemy do napisania test diagnozujący poziom językowy. Obowiązują zapisy: 881 513 100.

Reklamy

Angielski dla dzieci i młodzieży w Centrum Helen Doron Hrubieszów – przekonaj się dlaczego warto zapisać się właśnie do Nas ??? Przyjdź i sprawdź, czy nasz angielski spodoba się Tobie i Twojemu dziecku. Tworzymy nowe grupy na każdym poziomie – dla maluszków, przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym i nastolatków.

Helen Doron English to międzynarodowa sieć szkół uczących dzieci i młodzież języka angielskiego.

Reklamy

Helen Doron English jest autorską, wyjątkową, prostą, a przy tym niezwykle skuteczną metodą naturalnego nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Dzięki nowatorskiej metodyce, atrakcyjnym programom, wyjątkowym materiałom edukacyjnym i nowoczesnym technologiom, wykwalifikowanym, niezwykle kreatywnym nauczycielom pomagamy naszym uczniom w pełni wykorzystać ich ogromny potencjał. Podstawowe filary naszego nauczania to regularny kontakt z językiem oraz pozytywne wzmacnianie umiejętności uczniów, co powoduje, że uczą się języka angielskiego tak samo łatwo jak języka swoich rodziców.

Już dziś zarezerwuj miejsce w grupie dla swojego dziecka – zadzwoń 881 513 100. Liczba miejsc w grupach ograniczona!!!

Skuteczność metody potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami Cambridge. Jesteśmy Centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge – Cambridge Preparation Centre. Po raz pierwszy w historii Centrum Helen Doron w Hrubieszowie – 14 maja 2023 roku egzaminy Cambridge odbyły się właśnie u Nas. Kolejna sesja egzaminacyjna jest zaplanowana w m-cu kwiecień/maj 2024 r.

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów, którzy są również egzaminatorami Cambridge English.

Wyniki egzaminów Cambridge są wpisywane na świadectwa szkolne jako szczególne osiągnięcia ucznia. Nasze certyfikaty, uznawane przez ponad 20 tysięcy uniwersytetów, pracodawców i inne instytucje, otwierają drzwi do najlepszych uczelni i szkół oraz pomagają w otrzymaniu wymarzonej pracy.

Zapisz się i przyjdź, aby przekonać się, że nauka może być świetną zabawą.

Centrum Helen Doron Hrubieszów

ul. Partyzantów 16/3

22-500 Hrubieszów

Tel. 881 513 100

www.facebook.com/helen.doron.hrubieszow

www.helendoron.pl/hrubieszow


Artykuł płatny – tekst i fot. mat. partnera