18 czerwca 2024

Awanse i wyróżnienia w hrubieszowskim zakładzie karnym

17 listopada, dyrektor Zakładu Karnego w Hrubieszowie wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na kolejne stopnie służbowe oraz odznaczenia.

Reklamy

Narodowe Święto Niepodległości tradycyjnie jest okazją do wręczenia w Służbie Więziennej odznaczeń resortowych i awansów na wyższe stopnie służbowe.

W tym roku z uwagi na trudną sytuację epidemiologiczną w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie nie odbyła się uroczysta odprawa służbowa. W dniu 17 listopada 2020 r. dyrektor jednostki mjr Sławomir Stańczuk, z zachowaniem reżimu sanitarnego, wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na kolejne stopnie służbowe w poszczególnych korpusach oraz przekazał wyróżnienia w postaci odznaczeń resortowych „Za zasługi w pracy penitencjarnej”.

Reklamy

Z dniem 11 listopada 2020 roku, awanse na wyższe stopnie służbowe otrzymało: w korpusie oficerskim 6 funkcjonariuszy, w korpusie chorążych 4 funkcjonariuszy, w korpusie podoficerskim 6 funkcjonariuszy. Nadano 3 odznaczenia za zasługi w pracy penitencjarnej.

Dyrektor podziękował funkcjonariuszom za codzienny trud i zaangażowanie w pełnionej służbie, życząc przy tej okazji pomyślności i wielu dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

Reklamy

­

źródło i fot. ZK w Hrubieszowie

Zobacz też:

Zakład Karny w Hrubieszowie: Nasza krew – Nasza Ojczyzna