26 maja 2024

Bała się, że zmarznie, przyniosła mu kurtkę z marihuaną

Hrubieszowscy policjanci ujawnili woreczek z marihuaną w kurtce osadzonego w areszcie 22-latka. Kurtkę przyniosła mu jego konkubina martwiąc się o to by nie zmarzł. Kobieta prawdopodobnie nie była świadoma tego co znajduje się w kieszeni. Przed wizytą uprała odzież w pralce.

 

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 22 letniego mieszkańca miasta, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Hrubieszowie, do odbycia kary 2, 5 roku za przestępstwa kradzieży z włamaniem.

Kiedy policjanci zatrzymali go w areszcie, do osadzonego przyszła zmartwiona 26-letnia konkubina, która przyniosła mu kurtkę, aby nie zmarzł. Kiedy policjanci sprawdzili przyniesione przez kobietę ubranie, okazało się, że w kieszeni kurtki znajduje się woreczek z marihuaną.

Z ustaleń wynika, że kobieta była nieświadoma tego co znajduje się w ubraniu. Nawet przed wizytą u konkubenta wyprała kurtkę w pralce. Policjanci zabezpieczyli marihuanę. Teraz 22-latek odpowie za posiadanie środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.źródło i fot. KPP Hrubieszów (EK)