22 czerwca 2024

Bale karnawałowe w SOSW i Zespołach rewalidacyjno – wychowawczych

27.02.2014 r. odbyły się Bale Karnawałowe w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym oraz w Zespołach rewalidacyjno – wychowawczych Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie.

Reklamy


Bal karnawałowy w SOSW

27.02.2014 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym odbył się Bal Karnawałowy. Uczniowie i wychawankowie przebrani byli w przeróżne wielobarwne stroje. Bal wypełniony były wieloma konkursami, w których uczestnicy bardzo chętnie brali udział m.in. taniec na gazetach, taniec z balonami, wybór królowej i króla balu. Uśmiechy nie znikały z twarzy dzieci mimo zmęczenia. Ogromną niespodzianką dla wszystkich uczestnikówi było przedstawienie pt: „O tym co jest w życiu najważniejsze” w wykonaniu Tearzyku „Radość.” Wszyscy wspaniale się bawili dzięki zaprzyjaźnionemu zespołowi Nokaut.

Reklamy


Zdjęcia »Bal Karnawałowy w Zespołach rewalidacyjno – wychowawczych

Reklamy

W dniu 27.02.2014 r. w Zepołach rewalidacyjno – wychowawczych odbył się Bal Karnawałowy. Wychowankowie przebrani byli w różnorodne kolorowe maski. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Wspólna zabawa zapewniła nam wiele radości, a to było głównym celem naszego balu.

 

Zdjęcia »źróło i fot. PZPSW