16 lipca 2024

Bricomaty w Hrubieszowie (ZDJĘCIA)

Przy hrubieszowskim Bricomarché stanęły bricomaty, czyli specjalne boksy, w których można odebrać zamówione wcześniej produkty. Umożliwia to mieszkańcom Hrubieszowa i okolic bezpieczny oraz bezkontaktowy odbiór towarów. 

Reklamy

Od 1 lutego, mieszkańcy Hrubieszowa i okolic, mają możliwość złożenia zamówienia online i wyboru jednej z kilku form odbioru, w tym dostawy za pośrednictwem bricomatów – boksów, które znajdują się przed supermarketem w specjalnie oznaczonej strefie. Odbiór zamówienia w urządzeniu jest darmowy i prosty – klient wprowadza na ekranie maszyny podany podczas dokonywania zakupów numer telefonu oraz kod dostępu, który otrzymał w treści SMS-a.

Stale obserwujemy zmieniające się trendy rynkowe oraz potrzeby naszych klientów. Zwłaszcza podczas trwania pandemii chcemy zagwarantować kupującym możliwie najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort robienia zakupów. Jesteśmy przekonani, że zamontowanie kolejnego bricomatu to znaczne ułatwienie dla naszych klientów – mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna sieci Bricomarché w Polsce i dodaje – Bricomaty umożliwiają klientom odbiór towarów w dowolnie wybranym terminie, również poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7. Nasze urządzenia oferują unikatowe rozwiązania dla tego typu maszyn, czyli możliwość odbioru towarów o dużych gabarytach, takich jak np. płyty OSB czy drzwi.

Reklamy

Supermarket w Hrubieszowie jest prowadzone przez polskich przedsiębiorców, którzy odprowadzają lokalnie podatki. Innymi korzyściami dla mieszkańców miasta i okolicy są akcje społeczne organizowane przez właścicieli supermarketu oraz sieć.

Bricomaty rozpoczęto wprowadzać w 2019 roku. Obecne maszyny zostały uruchomione przy około 50 sklepach sieci, a w planach są kolejne lokalizacje w całej Polsce.

Reklamy

­

(info i fot. Bricomarché)


Zobacz też:

Obwodnica północna Hrubieszowa – zapoznaj się z jej przebiegiem, wnieś uwagi (ZDJĘCIA)

Obwodnica północna Hrubieszowa – zapoznaj się z jej przebiegiem, wnieś uwagi (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na YouTube