28 września 2023

Chcesz pracować w Holandii? Przyjdź do MCK Hrubieszów

Młodzieżowe Centrum Kariery w Hrubieszowie zaprasza zainteresowanych wyjazdem do Holandii na spotkanie z przedstawicielem AB Job Service Polska Sp. z o.o.

Reklamy

 

Spotkanie odbędzie się 23 marca 2015 roku o godzinie 12.00 w Młodzieżowym Centrum Kariery w Hrubieszowie na ul. Kruczej 20.

AB Job Service Polska Sp. z o.o. jest to spółka z kapitałem holenderskim, która działa na rynku polskim od 2000 roku. Zajmuje się usługami związanymi z zarządzaniem zasobami ludzkimi i posiada certyfikat jako agencja zatrudnienia. W Holandii pracuje dla grupy kapitałowej AB Nederland , która istnieje na holenderskim rynku pracy od ponad 40 lat, ma ponad 40 biur w całym kraju, zatrudnia 4000 pracowników etatowych.

Reklamy

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA SPOTKANIE  OSOBY, KTÓRE:

  • Jako osoby młode nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego, a chciałyby je zdobyć
  • Będą pracowały przez okres min. 5-8 tygodni
  • Mają chęć i motywację do pracy

Oferty pracy w następujących sektorach: rolnictwo, ogrodnictwo, przemył, budownictwo, logistyka, IT.

Reklamy

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wcześniej zapisać się, w tym celu proszę przyjść na wskazany poniżej adres lub zadzwonić!

Osoby, które zaakceptują zasady współpracy od razu, na miejscu wypełnią formularz zgłoszeniowy, dlatego też na spotkanie należy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Podobne spotkania były już organizowane w Młodzieżowym Centrum Kariery w Hrubieszowie, dzięki którym wiele osób podjęło zatrudnienie w Holandii.

 

Więcej informacji :

ul. Krucza 20
22-500 Hrubieszów
tel.: 84 696 43 18

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 7:45 – 15:45