Choinka w Gim 3 – piórem i obiektywem uczestniczek

28 stycznia na dyskotece choinkowej, w sali gimnastycznej swojej szkoły bawili się uczniowie Gimnazjum nr 3. Przygotowania do imprezy trwały kilka dni…

Reklamy

Samorząd szkolny zajmował się zbiórką pieniędzy na DJ, uczniowie klas z małą pomocą rodziców przygotowywali poczęstunek, zaś p. Barbara Hapoń z młodzieżą dekorowała salę.

No i zaczęło się.
O godzinie 16:30 DJ rozpoczął imprezę. Początkowo niewielu uczniów bawiło się na parkiecie. Większość gościła się w klasach wraz z wychowawcami i rodzicami. Jednak chęć do zabawy była tak duża, że już w salach lekcyjnych powstawały zespoły wokalno-muzyczne, które wywołały u kilku osób ból głowy.

Po jakimś czasie sala gimnastyczna wypełniła się a DJ Tomix i Yelop zadbali o to, by tak pozostało do końca. Udało im się to w 100% – nawet pracownicy szkoły dali się porwać do tańca i bawili się z młodzieżą, a niejedna uczennica zauroczyła się w Słodkich Prowadzących, co również będziemy wspominać przez dłuższy czas. Pełno było też pozdrowień i dedykacji, co z pewnością urozmaiciło zabawę.

Wielkie podziękowania od SU dla dyrekcji szkoły, opiekunek Samorządu i całego Grona Pedagogicznego.

Za wszystko!

Wyrazy uznania dla DJ DiscoStacji – mamy nadzieję na jeszcze niejedną imprezę z Waszym udziałem!

Trzecioklasistom zaś życzymy udanego Balu… Już niebawem.

tekst
KooC

zdjęcia
Karolina G.

zobacz zdjęcia >>