Cykl wykładów z medycyny naturalnej

W dniu 7.03.2011 r. w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbył się pierwszy wykład z medycyny naturalnej prowadzony przez Wiesławę Gozdecką – Hałas – absolwentkę Akademii Medycznej w Lublinie, naturoterapeutkę gabinetu medycyny „Złoty środek” w Lublinie.

Reklamy

Prelegentka jest specjalistką z zakresu ziołolecznictwa.

Doświadczenie, które posiada, jak i głęboka wiedza mogą wesprzeć i zainspirować innych ludzi, którzy chcą zmienić lub poprawić jakość swojego życia na lepsze. Na przeprowadzonych wykładach, a także na stronie internetowej, można dowiedzieć się na czym polegają terapie, które w naturalny sposób powodują powrót do zdrowia i witalności, które pozwolą zdrowo i naturalnie się odżywiać. Warto dbać o profilaktykę, by nie dopuścić do trudnych stanów chorobowych.

Temat pierwszego z pięciu wykładów to „Zioła i leki z natury apteki”.

Został omówiony dokładnie temat Ziołolecznictwa, który jest sztuką komponowania różnych mieszanek ziół leczniczych, w celu doprowadzenia jego organizmu do harmonii, dobrostanu i oczyszczenia. Działają delikatnie i niezawodnie.

Wykłady odbywać się będą co tydzień w poniedziałki o godz. 14-tej. Tematem wykładów będą m.in.:

14.03.2011r. – „Hirudoterapia – skuteczne leczenia pijawkami lekarskimi”
21.03.2011r. – „Masarze lecznicze i energetyczne” – wykład z pokazem masaży: hawajskiego Lomi Lomi Nui, bańką chińską, japoński shitsu.
28.03.2011r. – „Odpręż się nie daj się stresowi” – wykład i pokaz technik.
5.04.2011r. – „Laryngologia alternatywna i nie tylko” – świecowanie uszu i pępka.

Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy!

***

Źródło:
Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie