Czyżby zazdrość i niezdrowa rywalizacja międzyszkolna powróciła?

Hrubieszów

Reklamy

Nie tak dawno w archiwach LubieHrubie.pl przeczytałem artykuł dotyczący terminu studniówki w Staszicu i Kościuszce, i co teraz? Ponownie termin pokrywa się (8 stycznia). Co ciekawsze czytając tamten artykuł, nie zdawałem sobie sprawy, jak jest to ważna rzecz…

Teraz to ja – tzn. MY – mamy problem. Wybrać się na moja studniówkę do Kościuszki, czy do mojej przyjaciółki do Staszica?

Dziwi mnie fakt, że po paru spokojnych – wydawałoby się – latach, znów każda ze szkół chce postawić na swoim. A może to efekt tego, że to My dostaliśmy wreszcie upragnioną halę sportową a nie „zaprzyjaźniona” szkoła? Nie, nie.. chyba moje rozumowanie nie idzie właściwym torem.

Kochane Dyrekcje! Może czas wreszcie raz na zawsze podjąć mądrą decyzję i ustalić, kiedy jaka ze szkół ma Bal Studniówkowy!? Tylko niech te terminy się nie pokrywają…

Pozwólcie nam, młodym ludziom, cieszyć się w tak ważnym dniu razem w każdej ze szkół ze swoimi przyjaciółmi. Dyrekcje szkół średnich w Hrubieszowie, zachowajcie się tak, jakby ten bal był też dla Was najważniejszym balem, tak jak dla nas w ciągu tych trzech lat nauki.

Autor:
Przybity Maturzysta