Dystrybucja wody do firm oraz instytucji – darmowe dostawy na terenie Polski

Jesteś odpowiedzialna/odpowiedzialny za zaopatrzenie wody w instytucji? Prowadzisz firmę i zatrudniasz ludzi? Jesteś właścicielką/właścicielem hotelu? Jeżeli jedna odpowiedź brzmi TAK, za pewne zależy Ci na ofercie atrakcyjnej cenowo oraz jakościowo. Producent wody mineralnej Staropolska® ma bardzo korzystną ofertę dla firm oraz instytucji!

Reklamy

Dystrybucja wody do firm i instytucji – Staropolska®

– Atrakcyjna cena

– Brak pośredników, wodę zamawiasz bezpośrednio u producenta

Reklamy

­

– Terminowe dostawy

– Bezpłatne dostawy na terenie Polski

– Bezpieczne oraz szybkie zakupy w sklepie internetowym

– Dostawa na bezzwrotnych paletach

– Dostawy także za granicę

– Opakowania: szklane lub pet

– Pojemność butelek: 0.33l, 0.5l, 1.5l

Producent wody mineralnej butelkowanej Staropolska®

Staropolska® to synonim dobrej, świeżej naturalnej wody mineralnej. Dystrybucja wody do firm i instytucji organizowana jest przez samego producenta, dlatego cena za butelkę wody Staropolska® jest bardzo konkurencyjną. Woda występuje w postaci niegazowanej, lekko gazowanej oraz gazowanej. Co ważne Staropolska® może pochwalić się międzynarodowymi certyfikatami.

Certyfikat International Taste Institute

Smak jest aspektem sensorycznym, aromatycznym, ociera się także o samą konsystencję. Woda Staropolska®, została wyróżniona certyfikatem International Taste Institute. Co to oznacza?  Oznacza to, że jest to produkt, który doceniony przez sommelierów w Brukseli według wyżej wymienionych kryteriów.

Certyfikat HACCP TÜV Rheinland

Staropolska® otrzymała również certyfikat HACCP. To wyróżnienie pochodzi od znanej instytucji TÜV Rheinland. Okazało się, że cały proces produkcji wody Staropolska® został wyróżniony za jakość oraz zgodność produkcyjną. Są to ważne aspekty w prawie spożywczym określane przez prawo. Producent wody Staropolska® dokłada wszelkich starań, aby produkty cechowały się  najwyższą jakością i bezpieczeństwem. 

Dystrybucja wody do firm i instytucji – bezpieczne i szybkie zamówienia w sklepie internetowym

Składanie zamówień wody Staropolska® jest niezwykle proste, podobnie jak jej skład. Zamówienia można składać na: www. wodadlafirmy.pl


tekst i fot. mat. partnera