29 maja 2024

Hrubieszów: Przedszkolaki dla babci i dziadków [ZDJĘCIA]

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Hrubieszowie gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z okazji ich święta.

„Babci jak dobra wróżka, posiedzi obok łóżka.

Dziadku mój kochany, jesteś plasterkiem na rany.”

­

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.
Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki wręczyły babciom i dziadkom samodzielnie przygotowane w przedszkolu upominki, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.info i fot. Przedszkole nr 2


Zobacz też:

Hrubieszów: Przedszkolaki w 10 miesięcy dookoła Europy! [ZDJĘCIA]

Hrubieszów: Przedszkolaki w 10 miesięcy dookoła Europy! [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →