Dzień Dziecka na sportowo w Gimnazjum nr 3

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Hrubieszowie w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Zachowaj trzeźwy umysł” odbył się turniej siatkówki.

– Sport w naszej szkole jest naprawdę na wysokim poziomie, co widać zresztą po wynikach, dlatego też zdecydowaliśmy się na taką formę spędzenie tego dnia – powiedziała Pani Agnieszka Kwiatkowska, pedagog z Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie.

Oczywiście spędzanie czasu na sportowo budzi u uczniów wiele pozytywnych emocji.

– Świetny pomysł, dużo śmiechu a przy okazji zdrowa rywalizacja i super zabawa – takimi słowami cała imprezę podsumowała uczennica- Martyna Temporowicz.

– Cały turniej kształtuje zgranie klas, moim zdaniem meczom towarzyszyła fajna atmosfera. Generalnie, jedna z lepszych imprez jakie miały miejsce w tym roku szkolnym, oby takich więcej – są to słowa ucznia – Mariusza Zająca.

Mecze zacięte rywalizacją i walką o każdy set. Uczniowie naprawdę mogli się wykazać sportowym duchem walki. Ostatni mecz i finałowy w tym turnieju, między klasą II B, a klasą II D, przerósł oczekiwania nawet największych fanów siatkówki w Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie.

– Póki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Wiadomo, że na pewno nie odpuścimy, nie poddamy się. Zobaczymy, kto będzie lepszy – są to słowa Bartka Grzyba, reprezentanta i lidera zwycięskiej drużyny IIB, wypowiedziane w czasie przerwy.

***

WYNIKI:

I miejsce – kl. IIB
II miejsce – kl. IID
III miejsce – kl. IIIA
IV miejsce – kl. IIIB

Za szczególne poświęcenie na boisku i ducha walki zostali wyróżnieni: Katarzyna Pal i Bartek Grzyb z klasy II B.

W krótkiej sondzie przeprowadzonej w czasie turnieju na „Najlepszego zawodnika” dużą ilością głosów wygrał – Mateusz Malon z kl. IID

Zwycięskie zespoły oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodycze i upominki.

***

Uczniowie Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Hrubieszowie, pragną serdecznie podziękować: Pani Dyrektor- Annie Świstowskiej, nauczycielom i wszystkim pracownikom za włożony trud w przygotowaniu turnieju. W szczególności dziękują organizatorom Pani Agnieszce Kwiatkowskiej, Panu Kamilowi Wojciechowskiemu i Panu Wiesławowi Grzybowi.

Tekst: Jagoda Dąbek
Autor zdjęć: Jagoda Dąbek & mac

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009