Dzień Otwarty w Jedynce

Za nami wielkie wydarzenie z życia szkoły, a mianowicie Dzień Otwarty dla przyszłych uczniów – pierwszaków oraz dzieci klasy zerowej, którzy od września 2019 r. rozpoczną naukę w hrubieszowskiej Jedynce.

Reklamy

 

21 marca 2019 r. o godzinie 16.00 licznie zgromadzoną na sali gimnastycznej gromadkę gości powitała pani dyrektor Edyta Kucharska.

Z niezwykłym zainteresowaniem oglądały dzieci taniec z szarfami w wykonaniu uczniów z klasy 3 a, przygotowany pod kierunkiem pani Jolanty Podlewskiej.

Następnie starsi koledzy z klas 1 b i 2 b zaprezentowali radosne przedstawienie, witające przybyłą właśnie wiosnę, przygotowane pod kierunkiem pań Moniki Korneluk i Katarzyny Sztuk.

Podczas zwiedzania szkoły, na dzieci czekały liczne atrakcje. Między innymi: zajęcia sportowe, plastyczne, matematyczne, językowe, spotkanie z książką (Lekturynki), spotkanie z lego robotyką, malowanie twarzy, pokazy chemiczne czy wizyta w „Mini Zoo”.

Zarówno dzieci, jak i rodzice, mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami.

Przyszli uczniowie mogli odpocząć w Kawiarence przy ciastu i soku. Na korytarzach rozbrzmiewała muzyka ze szkolnego radiowęzła. Na pamiątkę pobytu w szkole otrzymali smycze z logo placówki.

Mamy nadzieję, że pobyt w murach Jedynki dostarczył wszystkim wielu miłych wrażeń i okazał się ciekawą formą spędzenia czasu.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i przedszkolakom za liczne przybycie. Do zobaczenia we wrześniu!

 

(tekst i fot. SP nr 1)