19 maja 2024

Dzień otwarty w SP nr 1

HrubieszówHrubieszów

21 maja 2010 r. Szkołę Podstawową nr 1 w Hrubieszowie odwiedziły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 im. Małego Księcia mieszczącego się przy ulicy Listopadowej i Gródeckiej.

Dzień rozpoczęliśmy od powitania oraz inscenizacji o Śpiącej Królewnie, w którym w rolę artystów wcielili się uczniowie z klasy 3c przygotowani pod kierunkiem pani Jolanty Podlewskiej.

Następnie dzieci z grupy pięciolatków i sześciolatków zwiedziły szkolne korytarze, sale lekcyjne, usiadły w ławce i poczuły się już jak uczniowie pierwszej klasy. Za oprowadzanie po szkole maluchów odpowiedzialne były panie – Agnieszka Kwaśnik, Joanna Nazar i Małgorzata Sidorska.

Po szkolnej wycieczce, wszystkie dzieci spotkały się na sali gimnastycznej na wspólnej zabawie.

Cały czas na ich twarzach gościł uśmiech, świadczyło to o tym, że dobrze się bawią i są zadowoleni ze spotkania. Konkurencje sportowe przygotowały panie – Katarzyna Sztuk, Agnieszka Kolano i Wiesława Stankiewicz.

Na zakończenie pani dyrektor wręczyła słodki upominek dla każdego uczestnika w nagrodę za wspaniałą, wspólną zabawę, a maluchy w dowód sympatii zaśpiewały wraz ze swoimi paniami piosenkę.

Info i foto:
SP nr 1 w Hrubieszowie

zobacz zdjęcia »