Dziewczęta z Jedynki w finale wojewódzkim

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W kolejnym dniu Festiwalu Tenisa Stołowego, w hali HOSiR odbył się turniej rejonowego szczebla Gimnazjady drużynowej w tenisie stołowym. Wspaniale spisały się w nim zawodniczki Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie – Marta i Dorota Wójcickie, które zajęły II miejsce, awansując tym samym do finału wojewódzkiego.

***

Gratulujemy dziewczętom i ich opiekunowi – Andrzejowi Pachli oraz życzymy powodzenia we wtorkowych zmaganiach finałowych, które odbędą się również w Hrubieszowie, w hali HOSiR na zakończenie Festiwalu. Kibiców zapraszamy zaś do uczestnictwa we wszystkich imprezach cyklu i dopingu.

***

KOMUNIKAT
POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM – drużynowa
HRUBIESZÓW dn. 8.01.2010 r.

DZIEWCZĘTA

1. Gimnazjum w Fajsławicach
opiekun: Marek Borowik
w składzie: Jedut Ewelina, Kapeluszna Klaudia, Kulbaka Kamila

2. Gimnazjum nr 1 Hrubieszów
opiekun: Pachla Andrzej
w składzie: Wójcicka Marta, Wójcicka Dorota

3. Gimnazjum w Ulhówku
opiekun: Stanisław Tytuła
w składzie: Rechul Monika, Uchman Jagoda

4. Gimnazjum Mircze
opiekun: Urszula Przytuła
w składzie: Paluch Alicja, Nawój Katarzyna, Martyniuk Aleksandra

5-6. Gimnazjum w Łopienniku Górnym
opiekun: Agnieszka Kowalczyk – Szewczyk
w składzie: Dorota Bielesza, Paulina Szadura

5-6. Gimnazjum w Sitnie
opiekun: Semczuk Urszula
w składzie: Jastrzębska Kinga, Dudek Monika

7-8. Gimnazjum w Telatynie
opiekun: Matwiejczuk Elżbieta
w składzie: Michalina Roguska, Monika Bartosz

7-8. Gimnazjum nr 3 w Zamościu
opiekun: Gąska Marzena
w składzie: Antończak Joanna, Kusiak Katarzyna,

***

CHŁOPCY

1. Gimnazjum w Szczebrzeszynie
opiekun: Stanisław Rozwadowski
w składzie: Rozwadowski Paweł, Bubiłek Tomasz

2. Gimnazjum nr 3 w Zamościu
opiekun: Gąska Merzena
w składzie: Droździel Daniel, Kopeć Aleksander

3. Gimnazjum w Ulhówku
opiekun: Stanisław Tytuła
w składzie: Rachwalski Dawid, Kozioł Tomasz

4. Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie
opiekun: Krawczuk Zbigniew
w składzie: Drop Adam, Kowalczuk Patryk, Skawiński Daniel

5-6. Gimnazjum w Gorajcu
opiekun: Zbigniew Buczek
w składzie: Gozdecki Grzegorz, Siemczyk Daniel, Jaskuła Paweł

5-6. Zespół Szkół w Werbkowicach
opiekun: Kaczoruk Jarosław
w składzie: Karpiuk Kamil, Suś Przemysław, Łuszczak Patryk

7-8. Gimnazjum w Fajsławicach
opiekun: Waldemar Krakiewicz
w składzie: Węgrzyn Karol, Kulbaka Krzysztof, Madeja Dawid

7-8. Gimnazjum w Łopienniku Górnym
opiekun: Agnieszka Kowalczyk – Szewczyk
w składzie: Łukasz Tymicki, Tomasz Tymicki

***

Awans uzyskały szkoły z miejsc 1- 2.

Zawody rejonowe odbędą się w Hrubieszowie w hali HOSiR, ul. Ciesielczuka 3, w dniu 12.01.2010 r., rozpoczęcie gier o godz.10.00.

***

Sędzia główny:
Krawczuk Zbigniew

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009