Eliminacje powiatowe 57 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i VI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla gimnazjalistów PRZEBUDZENI DO ŻYCIA

Hrubieszowski Dom Kultury informuje, że eliminacje powiatowe 57 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędą się 13 kwietnia 2012 roku od godz. 9:00, a eliminacje powiatowe VI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla gimnazjalistów „PRZEBUDZENI DO ŻYCIA” – 20 kwietnia 2012 roku od godz. 9:00.

Reklamy

Celem konkursów jest doskonalenie sztuki recytatorskiej oraz prezentowanie najcenniejszych dzieł literatury plskiej i światowej ze szczególnym uwzględnieniem utworów pozwalających młodziezy na określenie jej stosunku do siebie i świata.

Regulamin i karta uczestnika w formie papierowej dostępne są w HDK, w formie elektronicznej na stronie: www.wok.lublin.pl, w zakładce – KULTURA ŻYWEGO SŁOWA.

 

Zgłoszenia do 57 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego będą przyjmowane do 6 kwietnia, zaś do VI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla gimnazjalistów „PRZEBUDZENI DO ŻYCIA” do 13 kwietnia 2012r. przez instruktora Magdalenę Sielicką.

 

 

Szczegółowe informacje:

instr. Magdalena Sielicka  

pokój nr 9a – I piętro HDK

tel. 84 696 26 15                                       

Hrubieszowski Dom Kultury

ul. 3 Maja 7

22-500 Hrubieszów