29 lutego 2024

Ferie w SKK Słoneczko

Instruktorzy Spółdzielczego Klubu Kultury SŁONECZKO zatroszczyli się o to, by w czasie ferii dzieci miały zajęcie.

Reklamy

Zajęcia zaplanowane na ferie odbywały się w godzinach 10 – 14. Oprócz tego SKK Słoneczko prowadziło swoje codzienne zajęcia, w związku z czym dzieci mogły liczyć na opiekę praktycznie przez cały dzień.

W ramach atrakcji przewidzianych na ferie odbył się turniej tenisa stołowego, turniej gry w warcaby i inne gry stolikowe. Przeprowadzono konkursy indywidualne, które sprawdzały umiejętności ruchowe i intelektualne dzieci. Rzucano do kosza, strącano kręgle. Dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym pt. ZIMOWY ZAMEK MARZEŃ.

Reklamy

Zorganizowano dyskotekę dla dzieci uczęszczających na zajęcia, a zwieńczeniem ferii był wyjazd na krytą pływalnię do Zamościa.

Codziennie z organizowanych przez SKK Słoneczko zajęć korzystało około 60 osób, które mogły liczyć na dotowane przez Urząd Miasta dożywienie w postaci ciastek i napojów.

Na zdjęciach, które zrobiłem dzisiaj, dzieci jest co prawda mniej, ale akurat w tym czasie większość z nich skorzystała z oferty HDK i udała się na darmową projekcję wyświetlanego tam filmu pt. ROBOTY, której zresztą HDK gratulujemy, ponieważ z tego co wiem, była największą atrakcją ferii w naszym mieście.

Niektórzy młodzi ludzie, nie chcąc zostać gwiazdami internetu, okazali wrodzoną skromność i zasłonili twarze.

zobacz zdjęcia >>