13 kwietnia 2024

Ferie zimowe w hrubieszowskiej Trójce

Ferie zimowe już za nami. Dla tych, którzy zostali w mieście, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie zorganizowała zajęcia sportowe na lodowisku w Hrubieszowie.

 

Ferie zimowe już za nami. 

Niektórzy uczniowie wyjeżdżali z rodzicami, w góry lub nad morze, dla jeszcze innych był to czas wyjazdów do rodziny. Dla tych, którzy zostali w mieście, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie zorganizowała zajęcia sportowe na lodowisku w Hrubieszowie.

Celem zajęć było nie tylko rozwijanie aktywności i sprawności fizycznej, doskonalenie jazdy na łyżwach, ale również integracja uczniów z różnych klas, od klasy IV do VII. Dzieci chętnie grały w hokeja, jeździły na łyżwach, ścigały się po lodowisku. Największą atrakcją dla najmłodszych była jazda z pingwinami po lodzie.

Tego typu zajęcia okazały się dla niejednego okazją do sprawdzenia swoich umiejętności łyżwiarskich, ale również okazją do przełamywania barier i podnoszenia poziomu swoich umiejętności oraz wytrzymałości fizycznej.

Zajęciom towarzyszyła radość, zdrowa rywalizacja. Podczas ferii uczniowie mieli również okazję poznać naszą miejscową „Zinówkę”. Czas odpoczynku zimowego był czasem na pewno dobrze zagospodarowanym i miło spędzonym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywnie spędzone ferie.

 

Opiekunowie zimowiska:

Urszula Suplicka Agnieszka Kwiatkowska

 

fot. SP nr 3

 


 

Zobacz też:

WIADOMOŚCI – Rycerze i księżniczki w Hrubieszowie

SPORT – Hrubieszowskie ferie z karate

WIADOMOŚCI – Jedynka: Ferie na sportowo