15 lipca 2024

Festyn Media Expert

W sobotę 9 września na parkingu przed Supermarketem Albert, obchodząca swoje urodziny firma Media Expert urządziła festyn dla mieszkańców miasta i powiatu, z którego szczególnie zadowolone mogły być dzieci.

Reklamy

br />Jeśli chodzi o Hrubieszów – zjawisko naprawdę unikatowe – dzieciaki mogły bawić się i szaleć na specjalnie dla nich przygotowanych urządzeniach całkowicie za darmo.

Była zjeżdżalnia, zamek i sztuczna ściana do wspinaczki. Były również akumulatorowe samochodziki.

Reklamy

Dla dorosłych przygotowano licytacje urządzeń AGD, a biorący w nich udział klienci wydawali średnio kwotę równą połowie wartości danego towaru.

W konkursie na hasło reklamowe sklepu Media Expert wygrał Karol z Hrubieszowa, który wymyślił następujący tekst:
„Media Expert nie oszuka –
ten się przekona, kto do nas zapuka!”

Reklamy

Specjalna oferta cenowa przygotowana na ten dzień była najwyraźniej dość atrakcyjna, bo sprzęt wyjeżdżał ze sklepu dość wartko.

Oprawę muzyczną przygotowali DJ Mały i DJ Duży, a całość profesjonalnie poprowadzili zaproszeni przez fundatora konferansjerzy.

Za tę imprezę zdecydowanie należy się firmie Media Expert pochwała – szczególnie za darmowe zabawki dla dzieci, które mogły się wyszaleć do woli nie drenując przy tym portfeli rodziców.

Mam nadzieję, że festyn urodzinowy firmy zapisze się na stałe do kalendarza hrubieszowskich imprez. I że za rok atrakcje dla dzieci będą również darmowe!!!

Gratulacje!!!

zobacz zdjęcia >>