25 maja 2024

Foka… Foka… Foka…

W sobotnim meczu ligi halowej Media Expert pokonało kolejnego przeciwnika. Tym razem był to Urząd Skarbowy.

br />Mimo tego, że Foki przegrywały 0 : 1, nie dali się jednak owładnąć panice i konsekwentnie grając swoje, doprowadzili najpierw do remisu, a potem wygranej. Wydaje się, że głównym walorem drużyny Media Expert jest spokój, którego innym brakuje. Dzięki rozwadze, Foki nie dają się ponieść nerwom i emocjom, co owocuje na parkiecie.

Drugim zespołem, który wykazuje olimpijski spokój jest ekipa Mazexu. I efekty również są widoczne. Traci coraz mniej bramek, a strzela coraz więcej. Wydaje się, że wkrótce możemy doczekać się pierwszego zwycięstwa tej drużyny.

Wyraźny kryzys przeżywa Prywaciarz. Brak koncentracji, nerwowość w grze i przede wszystkim rażąca nieskuteczność powodują, że zespół ten niespodziewanie zajmuje dopiero 5 miejsce w tabeli.

Na 3 miejsce wskoczył za to Hermes, który po dobrym, zaciętym pojedynku i wspaniałych bramkach wygrał właśnie z Prywaciarzem.

Policja tym razem nie musiała się wysilać, ponieważ Granica stawiła się w na tyle okrojonym składzie, że rozegranie meczu mijało się z celem. Drużynie mundurowych przyznano walkowerem 3 punkty i rozegrano treningowe spotkanie w mieszanych składach.

Mazex niespodziewanie prowadził z Kasieńką 2 : 0. Kasieńka pozbierała się jednak jakoś i wywalczyła dużą przewagę po to tylko, żeby pod koniec pojedynku konsekwentnie ją trwonić. Wygrała jednak nieznacznie dwoma bramkami.

Oto wyniki meczów i tabela.

Prywaciarz – Hermes 4 : 5
Policja – Granica 3 : 0 walkower
Urząd Skarbowy – Media Expert 1 : 3
Kasieńka – Mazex 8 : 6

1. Media Expert 15
2. Policja 12
3. Hermes 9
4. Urząd Skarbowy 7
5. Prywaciarz 7
6. Kasieńka 6
7. Granica 3
8. Mazex 0

zobacz zdjęcia >>

zobacz film >>

zobacz film >>