Hrubieszów: Internetowa informacja o zaginionym, pozwoliła odnaleźć 60-latka. Policja dziękuje

Policjanci od ubiegłego piątku poszukiwali 60-letniego zaginionego. Mieszkanka Moroczyna po przeczytaniu informacji w internecie zadzwoniła do dyżurnego policji, że widzi zaginionego mężczyznę i czeka przy nim do przyjazdu Policji. 60-latek cały i zdrowy powrócił do domu.

Reklamy

 

W miniony piątek hrubieszowscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 60-latka. Niezwłocznie podjęli czynności poszukiwawcze. Informacja pojawiła się także na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji oraz lokalnych mediów.

Po publikacji artykułu, jeszcze tego samego dnia, do dyżurnego jednostki rozdzwoniły się telefony od mieszkańców, którzy informowali, że widzieli mężczyznę.

Reklamy

Jeden z telefonów, 63-letniej mieszkanki Moroczyna, okazał się potwierdzony. Kobieta zadzwoniła do dyżurnego policji, że właśnie widzi zaginionego mężczyznę i będzie oczekiwała przy nim na przyjazd patrolu. 60-latek bezpiecznie cały i zdrowy powrócił do domu.

Przy tej okazji hrubieszowcy policjanci dziękują wszystkim, którzy szybko i skutecznie zareagowali na informację o zaginięciu mieszkańca Hrubieszowa zamieszczoną na stronach internetowych. 63-latka z Moroczyna oraz inni dzwoniący mieszkańcy powiatu, wykazując się troską, empatią i chęcią pomocy, przyczynili się do szybkiego odnalezienia mężczyzny.

 

(źródło: KPP Hrubieszów / EK)