19 czerwca 2024

Giełda pracy w Młodzieżowym Centrum Kariery w Hrubieszowie

23 marca bieżącego roku w Młodzieżowym Centrum Kariery w Hrubieszowie odbyło się spotkanie z doradcą personalnym dotyczące pracy krótko i długoterminowej w Holandii.

Reklamy

 

23 marca bieżącego roku w MCK w Hrubieszowie odbyło się spotkanie z doradcą personalnym lubelskiego oddziału AB Job Service Polska, Panią Aleksandrą Pochwałką. AB Job Service jest firmą holenderską, która działa w Polsce od 2000 roku poprzez sieć swoich oddziałów. Zajmuje się oferowaniem pracy krótko i długoterminowej w Holandii.

Na spotkanie przybyło wielu młodych ludzi zainteresowanych pracą za granicą. Przedsięwzięcie skupiło również młodzież „Klubu Absolwenta” hrubieszowskiej grupy wychowawczej Hufca Pracy 3-12 w Chełmie, która licznie przybyła na zorganizowane spotkanie.

Reklamy

Przedstawicielka firmy AB Job Service Polska, zaprezentowała młodym ludziom warunki współpracy. W ofercie firmy znajdują się prace w rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle, budownictwie i logistyce. Zainteresowani pracą za granicą mieli możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz odbycia rozmowy kwalifikacyjnej z doradcą personalny w języku angielskim.

Absolwenci dodatkowo wypełnili ankietę absolwenta oraz formularz kontaktowy w celu zaktualizowania danych teleadresowych. Spotkanie to było również okazją do wspomnień, czasami wzruszeń oraz podzielenia się ze znajomymi zmianami w życiu po ukończeniu nauki.

Reklamy

Zarówno organizatorzy spotkania, jak i przedstawiciel AB Job Service są zainteresowani dłuższą współpracą, w związku z powyższym przewidywane są kolejne spotkania.

 

 

 

Monika Jabłońska

hrubieszowska grupa wychowawcza HP 3-12 w Chełmie

Malwina Filańska Marcych

Młodzieżowe Centrum Kariery w Hrubieszowie