18 lipca 2024

Gimnazjum nr 1 znowu na nartach

HrubieszówJacnia

Reklamy

Zjazdówki w naszej szkole stają się już powoli tradycją. W miniony poniedziałek 01.02.2010 następna trzydziestoosobowa grupa udała się na stok do podkrasnobrodzkiej Jacni. Świetna zabawa i następne doświadczenia.

***

Reklamy

Już teraz przygotowywane są kolejne wyjazdy, tym razem podczas ferii. Chcielibyśmy, aby wszyscy nasi uczniowie nauczyli się tej wyśmienitej zabawy. Będzie to możliwe, w dużej mierze, dzięki własnemu sprzętowi narciarskiemu oraz dofinansowaniu z Urzędu Miasta Hrubieszowa. To przedsięwzięcie połączone będzie z akcją „Bezpieczny Internet”, o której informować będziemy na bieżąco.

Reklamy

W trosce o naszych uczniów szkoła stawia sobie zadanie kształcenia i wychowania
w bardzo szerokim rozumieniu.

Oferujemy naszym uczniom szeroką gamę zajęć rozwijających na wielu płaszczyznach. Sezon zimowy to oczywiście m. in. rekreacja, nauka i wychowanie na śniegu i lodzie, toteż także przy „Jedynce” funkcjonuje lodowisko. Jego istnienie możliwe jest dzięki ogromnemu wysiłkowi pana konserwatora i uczniów.

***

Info i foto:
Gimnazjum nr 1

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010