3 marca 2024

Harcerski Sztab WOŚP Hufca ZHP Hrubieszów zebrał 9 956, 53 zł.

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy działania w ramach harcerskiego sztabu WOŚP. Cieszymy się, że po raz pierwszy mogliśmy zagrać we wspólnej orkiestrze dla dobra nas wszystkich. Graliśmy już 10 stycznia 2014 na zgłoszonych spotkaniach, licytacjach. Byliśmy także w dniu ogólnopolskiej zbiórki 12 stycznia 2014. Nasi wolontariusze i nasze puszki zapełniały się w: Horodle, Moniatyczach, Strzyżowie, Husynnem, Teptiukowie, Ślipczu, Czerniczynie, Zosinie i Hrubieszowie.

Reklamy

Sztab pracował i tętnił życiem w siedzibie Komendy Hufca ZHP Hrubieszów w Domu Nauczyciela w Hrubieszowie. To tu liczyliśmy to co zebraliśmy do puszek.


Zebraliśmy 9 956, 53 zł.

Reklamy

 

Średnio mieliśmy po: 321, 17 zł w puszce.


Najbardziej bogate puszki należały do :

1. dh Szymon Gac – 1016,66 zł

2. dh Agnieszka Sadowska – 871,29 zł

3. pwd Monika Woźniak – 717, 78 zł

4. dh Aleksandra Richter – 642, 75 zł

Gratulujemy!!!!!!

 

Wspierali nas:

Placówka Straży Granicznej w Hrubieszowie, Placówka Straży Granicznej w Horodle, Zespół Szkół w Horodle, Zespół Szkół w Strzyżowie, Szkoła Podstawowa w Husynnem, Zespół Szkół w Moniatyczach, Szkoła Podstawowa w Czerniczynie, Szkoła Podstawowa w Czerniczynie, Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Hrubieszowie, Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Hrubieszowie, Szkole Podstawowej w Ślipczu.

DZIĘKUJEMY!!

 

Cieszymy się że spotkaliśmy się z tak dużym zainteresowaniem.

A tym, którzy nie mogli znieść naszej obecności obok w przestrzeni publicznej szczerze życzymy, żeby nigdy nie musieli korzystać ze sprzętu kupionego za pieniądze zebrane w akcjach WOŚP.

I jeszcze jedno –

KOCHANI WOLONTARIUSZE JESTEŚCIE WSPANIALI – WIELKIE HARCERSKIE CZUWAJ DLA WAS!

 

 

Komendant Hufca ZHP Hrubieszów