15 lipca 2024

HDK – informacje

Hrubieszowski Dom Kultury organizuje w dniu 14 marca br. od godziny 9:00 Wielkanocny Kiermasz Palm i Pisanek. Preferujemy sztukę ludową opartą na tradycjach regionalnych.

Reklamy

Organizator dla każdego wystawcy zabezpiecza stoły, krzesła oraz upominki i podziękowania.

Warunkiem przystąpienia do kiermaszu i pokazu wyrobów jest potwierdzenie telefoniczne lub pisemne do 07 marca b.r.
Informacje – tel. 084 696 2615.

Reklamy

***

14 lutego 2008 r. z okazji Dnia Zakochanych Hrubieszowski Dom Kultury przedstawił widowisko muzyczne pt. „Koncert z różą”. W programie młodzi hrubieszowscy wokaliści wykonali piosenki romantyczne, prezentowali słowo o miłości żartobliwie i poważnie. Program przygotowano pod okiem Krzysztofa Gumieli.

Reklamy

Zdjęcia z koncertu znajdziecie na
hrubieszow.info >>

***

Od 14 lutego 2008 roku w Małej Galerii Sztuki Hrubieszowskiego Domu Kultury czynna jest wystawa fotografii poplenerowej pt. „HORYNIEC I OKOLICE”?

W plenerze fotograficznym, który odbył w maju 2007 roku w Horyńcu Zdroju, uczestniczyli następujący autorzy : Robert Głąb, Marek Jawor, Wojciech Kapuściński, Tadeusz Mierzwa, Stanisław Orłowski i Jan Wardach z Zamościa oraz Barbara, Roman i Tomasz Zegarliccy z Horyńca. Plener miał na celu twórczą dokumentację miejscowości i jej okolic, a także wymianę doświadczeń między fotografami obu środowisk.

Organizatorzy pleneru: Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne.

Na naszej wystawie wyeksponowano ponad 85 fotografii .

ZAPRASZAMY !!!

zobacz zdjęcia z wystawy >>