14 czerwca 2024

Plebiscytowy folder

Wydział Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie pierwszy raz w historii powiatowego plebiscytu „Na Najlepszych Sportowców i Trenerów” wydał folder dotyczący tego tematu.

Reklamy

W folderze znajdziemy informacje o tym, kto jest organizatorem plebiscytu i jego logo, słowa zachęty starosty powiatu hrubieszowskiego do udziału w głosowaniu, zdjęcie sportowców – laureatów sezonu 2006, następnie są przedstawione osiągnięcia nominowanych sportowców i trenerów – ze zdjęciami i informacjami, który reprezentują klub i jaką dyscyplinę sportową oraz ich wiek, skrócony regulamin jak głosować, kto opracował tę składankę. Folder wydrukował Foto – Video Art. Sławomira Kędziery w Hrubieszowie.

Niestety zdjęć wszystkich nominowanych nie ma, ponieważ klub ich nie dostarczył, pomimo kilku próśb, nawet na piśmie. Niektóre kluby w ogóle nie zgłosiły swoich przedstawicieli, widocznie uważając, że ich kandydaci prezentują niski poziom. Szkoda, zawsze to pamiątka na długie lata i trochę wspomnień.

Reklamy

Miejmy nadzieję, że za rok będzie większa mobilizacja, ponieważ szykuje się dziesiąty plebiscyt, czyli jubileuszowy i jak dobrze pójdzie będzie obszerniejszy biuletyn z wszystkich lat.

***

Reklamy

TRWA GŁOSOWANIE !!!

Ci, którzy chcą głosować, powinni się śpieszyć, ponieważ kupony drukowane w „Dzienniku Wschodnim” – na stronie zamojskiej, należy wypełnić i dostarczyć do redakcji gazety lub do sekretariatu Starostwa Powiatowego do 23 lutego br., podsumowanie plebiscytu zaplanowano na 29 luty (piątek) w HDK.

Również przypominam, że trwa plebiscyt w „Tygodniku Zamojskim” na najlepszych sportowców i szkoleniowców Zamojszczyzny, oraz plebiscyt na najlepszych piłkarzy, trenerów, sędziów, działaczy itp. w „Kronice Tygodnia”.

Wszędzie mają być nagrody – niespodzianki dla głosujących.

A więc do portfeli, nożyczek i długopisów, hrubieszowscy sportowcy na Was liczą !!!

Opracował – mak

Na zdjęciu – nagłówek folderu