HDK zaprasza na zajęcia

Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia w nowym roku szkolnym.

Reklamy

 

 

TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Hrubieszowskiego Domu Kultury

w roku szkolnym 2015/2016


Dzień tygodnia / forma zajęć / sala / instruktor odpowiedzialny


PONIEDZIAŁEK

– Świetlica „Dziupla Artystyczna” 14.00 – 18.00 14 Joanna Błaszczak

– Tomcio Paluch – Teatr Lalki grupa młodsza 16.00 19 Ewa Watras

– MALUNKI – Plastyczna grupa młodsza 17.00 19 Ewa Watras

– Grupa teatralna Acrimonium 1700– 19.00 19 Maria Marut 

– TEATR PIOSENKI MŁYN 19.00 scena Andrzej Marut


WTOREK

– Świetlica „Dziupla Artystyczna” 14.00 – 18.00 14 Joanna Błaszczak

– Klub Złotego Wieku 13.00 9 Jolanta Głowacz

– Klub Literacki Ziemi Hrubieszowskiej 15.00 9 Maria Marut

– Dziecięca Grupa Rytmiczno – Baletowa 16.00 27 Sylwia Hrycuniak 

– Koło plastyczne dla dzieci gr. I (5 – 8 lat) 16.00 19 Andrzej Marut

– Grupa Animacyjna dla młodzieży (14 – 19 lat) 16.00 GotArt Jolanta Głowacz

– Dziecięca Grupa Rytmiczno – Baletowa 17.00 27 Sylwia Hrycuniak 

– Szachy 1700 9 Joanna Błaszczak


ŚRODA

– Pracownia Tkacka 11.00 – 15.00 9a Magdalena Sielicka

– Świetlica „Dziupla Artystyczna” 14.00 – 18.00 14 Joanna Błaszczak

– Dziecięca Grupa Teatralna (6 – 9 lat) 14.00 27 Jolanta Głowacz

– Indywidualne zajęcia wokalne 14.45 23 Krzysztof Gumiela 

– Soliści ZPiTZH 15.30 10 Krzysztof Gumiela 

– Koło plastyczne dla dzieci gr. II (8 – 15 lat) 16.00 19 Andrzej Marut 

– ZPiTZH gr. IV – zajęcia wokalne 16.30 10 Krzysztof Gumiela

– Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej gr. IV 17.00 scena Grażyna Temporowicz 

– Konsultacje 17.00 – 18.00 hol Maria Marut

– Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej ABSOLWENCI 18.00 scena Grażyna Temporowicz


CZWARTEK

– Grupa integracyjna „Niepokonani” 13.00 8, scena Joanna Błaszczak 

– Świetlica „Dziupla Artystyczna” 14.00 – 18.00 14 Joanna Błaszczak

– Indywidualne zajęcia wokalne 14.45 23 Krzysztof Gumiela 

– Dziecięca rozśpiewalnia – zajęcia wokalne 15.30 23 Krzysztof Gumiela

– MALUNKI – plastyczna grupa młodsza 16.00 19 Ewa Watras

– Grupa Animacyjna dla młodzieży 16.00 27 Jolanta Głowacz

– ZPiTZH gr. III – zajęcia wokalne 16.30 10 Krzysztof Gumiela

– Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej gr. III 17.00 10 Grażyna Temporowicz

– AKWARELKI gr. III (8 – 10 lat) 17.00 19 Ewa Watras

– Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej gr. II 18.00 10 Grażyna Temporowicz

– ZPiTZH gr. II – zajęcia wokalne 19.00 10 Krzysztof Gumiela

– TEATR PIOSENKI MŁYN 19.00 8 Andrzej Marut


PIĄTEK

– Świetlica „Dziupla Artystyczna” 14.00 – 18.00 14 Joanna Błaszczak

– Hrubieszowski Klub Fantastyki 14.00 GotArt Joanna Błaszczak

– „Stańczyk” – teatr żywego planu 15.30 19 Ewa Watras

– „Drewniany Koń” – Młodzieżowa grupa teatralna 16.30 19 Ewa Watras

– Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej gr. I 17.00 – 19.00 scena Grażyna Temporowicz

– „Warsztaty plastyczne” – grupa starsza 17.30 19 Ewa Watras

– Zajęcia wokalne Z.P. i T.Z.H. (reprezent.) 19.00 10 Krzysztof Gumiela


SOBOTA

– Kapela Ludowa ZPiTZH (2 razy w miesiącu) 10.00 10 Krzysztof Gumiela


NIEDZIELA

– Kolekcjonerskie Targi Sztuki, (III niedziela miesiąca) 10.00 hol Joanna Błaszczak