HOSiR zaprasza na narty, sanki i lodowisko

Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich miłośników nart biegowych na boiska treningowe, gdzie przy pomocy specjalistycznego sprzętu przygotowano tory na pętli o długości ok 700 m. Zapraszamy również wszystkich chętnych na naturalne lodowisko, które znajduje się obok Areny Lekkoatletycznej.

Reklamy

 

Wszystkich miłośników nart biegowych zapraszamy na boiska treningowe, gdzie przy pomocy specjalistycznego sprzętu przygotowano tory na pętli o długości ok 700 m. Tory zostały wytyczone również na Arenie Lekkoatletyczniej. Tam zrobiono to w tradycyjny sposób. Piękna pogoda wręcz zachęca do skorzystania z oferty.

Mamy też dobre informacje dla najmłodszych mieszkańców, którzy właśnie rozpoczynają ferie zimowe. Spore opady śniegu sprawiły, że obie górki na boiskach bocznych są pokryte grubą warstwą białego puchu i można z nich korzystać do woli.

 

***

 

Zapraszamy również wszystkich chętnych na naturalne lodowisko, które znajduje się obok Areny Lekkoatletycznej. Obiekt jest czynny codziennie, jeżeli pozwala na to pogoda, w godzinach 8:00 – 21:00. Lodowisko jest oświetlone, tak że śmiało można przychodzić z dziećmi po pracy.

Obiekt udostępniany jest nieodpłatnie wszystkim chętnym. Istnieje również możliwość bezpłatnego wypożyczenia łyżew do godziny 19:00. Ilość rozmiarów jest ograniczona, dlatego czasem trochę trzeba poczekać.

Zapraszamy!


źródło i fot. HOSiR