Hrubieszów: By pomóc noworodkom. Przed nami XXVI Finał WOŚP. Do wylicytowania kolejny maluch

Licytacja kultowego „malucha”, czyli Fiata 126 to już prawie tradycja podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hrubieszowie. Nie inaczej będzie w niedzielę 14 stycznia, gdy wolontariusze będą szukać nowego właściciela dla modelu z 1999 roku.

Reklamy

 

– Auto ma swoje lata, ale jest po generalnej renowacji i wygląda znakomicie. To Fiat 126 elx o pojemności 650 centymetrów sześciennych, przekazany przez Grzegorza Hunkiewicza, czyli firmę „TRANSWAY”, która wygrała przed dwoma laty pierwszą licytację podobnego samochodu i przekazała na ubiegłoroczną aukcję. Cena wywoławcza obecnego „malucha” to okrągły 1 tysiąc złotych, ale to jedna z najciekawszych propozycji tegorocznej aukcji i liczymy, że podczas aukcji kwota ta wzrośnie co najmniej kilka razy – mówią z nadzieją członkowie sztabu WOŚP w Hrubieszowie.

Licytacja odbędzie się podczas koncertu w Hrubieszowskim Domu Kultury, który rozpocznie się o 16.00. Na scenie w tym roku wystąpią: Patrycja Wilgos, Agata Buta i Martyna Nosko, Zuzia Grabowska i Waldek Kondraciuk, Marysia i Maciej Łyko, Teatr Piosenki MŁYN, a także „Jazzozwierz”, „Pruderia”, „Ulica 30” i „Vis Maior”.

Wspomniany wcześniej „maluch” to prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna, ale nie jedyna propozycja dla uczestników aukcji. Do wylicytowania będą również towary i usługi, w tym na przykład wymiana oleju, a także kubki, koszulki, płyty, zegarki i inne gadżety z Fundacji WOŚP. Osoby, firmy bądź instytucje, które chcą dopisać do tej listy kolejne pozycje mogą się w tej sprawie zgłaszać do członków sztabu WOŚP w HDK, albo kontaktować telefonicznie pod numerem: 663 620 330.

W najbliższą niedzielę pieniądze do puszek będzie zbierać 50 wolontariuszy, których będzie można spotkać nie tylko w mieście, ale również w okolicznych gminach. W stolicy powiatu hrubieszowskiego zbiórka rozpocznie się o 8.00 i potrwa do 18.00, a 26. Finał WOŚP zakończy światełko do nieba na placu przy HDK. 

 

Szczegóły na:

www.facebook.com/wosp.hrubieszow

 

Poniżej przedstawiamy jeden z najciekawszych przedmiotów do licytacji podczas 26 Finału WOŚP. Fiat 126 elx z 1999 roku o pojemności 650 cm3 ufundowany przez pana Grzegorza Hunkiewicza, czyli firmę TRANSWAY. Cena wywoławcza to okrągły 1000 zł.

Pięknie i solidnie wykonane w całości z drewna stolik i dwa krzesełka. Ufundowane przez firmę MACIEJCZYK SCHODY. Cena wywoławcza 200 zł.

Prezentujemy również kilka z dostępnych gadżetów podczas niedzielnych licytacji. Mega fajna Książka Nieoczywista Układanka Polska – polecamy każdemu. Kilka wzorów z dostępnych koszulek. Kalendarze od wielkich do małych wielkości kieszonkowej, zegar ścienny, kubek termiczny, książka pani Małgorzaty Skowron, zestaw biżuterii wykonanej z kamieni szlachetnych… reszta już niebawem…

Radują się nasze sztabowe serducha z takich prezentów. Dar tym ważniejszy dla nas ponieważ ofiarodawcy niestety na własnej skórze doświadczyli ile znaczy sprzęt od WOŚPu na oddziałach dziecięcych!źródło i fot. Hrubieszowski Sztab WOŚP, ias24.eu, HDK, BM